День рідної мови

Рідне слово - це скарб людини. Панас Мирний стверджував: «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова...»

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято - до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. До відзначення цієї дати

долучилися учні та вчителі Іспаської ЗОШ I-III ст. ім. М. Марфієвича. Відбулась тематична лінійка під назвою: «Яка чудова рідна мова», де учні 5-В класу розповіли про відзначення цього свята, актуальність його сьогодні. Учні мали змогу поглибити знання з історії української мови, усвідомити необхідність мови у суспільcтві.

Відбулась виставка книг, а також виховні години, присвячені Міжнародному дню рідної мови.

За короткий час свого існування це свято вже стало традиційним, адже воно дає можливість кожному відчути себе частиною свого народу. Любімо, рідну мову, бо тільки з нею наше майбутнє і майбутнє України!

zzzzzzzzzz2222 14.JPG

Ваш IP: 18.207.130.162