Англійська мова в нашій школі

25 лютого в стінах рідної школи учні мали можливість удосконалити свої знання і вміння з англійської мови. Фуштей Людмила Михайлівна провела відкритий урок з учнями 5-их та 6-их класів на тему «Weather mix». «У природи немає поганої погоди».

Аби в колективі панував робочий і позитивний настрій,  урок і виховний захід було розпочато з музичного вітання.

На уроці були використані інтерактивні методи навчання. За їх допомогою діти легко справлялися із завданням вчителя.

Людмила Михайлівна  формує в учнів вміння спілкуватися, необхідні для подальшого розвитку й удосконалення іноземної мови. Вчителька удосконалює фонетичні, лексичні, граматичні та орфографічні навички учнів, а також можливість сприймати на слух, говорити, читати й писати у межах визначеної теми.

Цікаво і повчально було на виховному заході «Parade of  Holiday»,  де учні 5-10-х класів співали пісні та декламували тексти англійською мовою, а також танцювали під іноземні треки. Атмосфера в залі була  невимушеною і святковою.

Високий професіоналізм, педагогічна майстерність вчителя активізує учнів до вивчення іноземної мови.

zx9 13.JPG

Ваш IP: 18.207.130.162