!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Луців Галину Кузьмівну

вчителя Українознавства

Загальношкільні батьківські збори

Тільки разом  з батьками,

спільними зусиллями,

вчителі можуть дати дітям

велике людське щастя.

В.О. Сухомлинський

26 лютого 2020 року в Іспаській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Марфієвича відбулися загальношкільні батьківські збори з таким порядком денним:

1. Звіт директора школи за період роботи з 01.03.2019 р. по 25.02.2020 р.

2. Про підсумки навчально-виховного процесу за І семестр

Щербань А.В., Соколович П.І., Ротар А.М.

3. Здорове харчування – здоровий спосіб життя

Нагорняк Т.В.

4. Вшанування учнів- переможців олімпіад та конкурсів

За час функціонування школи атестати про повну загальну середню освіту отримали 2400 випускників,  у цьому навчальному році у школі навчається 654 учні у 29 класах. Школа  працює над науково-методичною проблемою «Розвиток професійних компетентностей вчителя – запорука формування  конкурентоспроможного випускника». У 2-А класі діти навчаються за програмою «Інтелект України» під керівництвом чудової  вчительки Денис Світлани Миколаївни, яка, єдина з усіх учителів початкових класів нашого району, успішно пройшла  сертифікацію у 2019 році.

Бельмега Мар’яна  Георгіївна стала переможцем ІІ етапу конкурсу  «Вчитель року 2020» у номінації  «Образотворче мистецтво».

У 2019-2020 навчальному  році  33 учні школи стали переможцями  ІІ і III етапів Всеукраїнських  учнівських олімпіад, 29-переможцями різноманітних конкурсів, троє учнів стали призерами у I етапі  захисту науково-дослідницьких робіт.

В ІІІ етапі олімпіад і конкурсів здобули перемогу такі учні:

Мазуряк Ростислав (9-А клас) інформатика -  ІІ місце, англійська мова –ІІІ місце (вчителі Ткачук Н.К. та Фуштей Л.М.)

Лучик Яна (11 клас) географія – ІІ місце та англійська мова - ІІІ місце (вчителі Голинська Н.Г. та Фуштей Л.М.)

Труфин Людмила (10-А клас)  українська мова і література – ІІІ місце, мовно-літературний конкурс творчої  молоді ім. Т. Шевченка – ІІІ місце,   Міжнародний конкурс знавців української мови ім.П.Яцика –III місце (вчитель Гавриляк М.П.)

Татарин Юліана (10-А клас) трудове навчання – ІІІ місце (вчитель Корсун М.О.)

Лучик Василь (10-А клас) трудове навчання – ІІІ місце (вчитель Бельмега А.М.)

Гакман Ірина (5-В клас) – ІІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців  української мови ім. П.Яцика (вчитель Токар І.М.)

Завдяки сприянню директора ККНК «Технобуд» Гриндея Олександра Івановича були нагороджені солодкими подарунками 50 учнів школи. Для батьків  та учнів свята лунали пісні у виконанні школярів-переможців творчих  конкурсів.

Обдаровані діти – цвіт нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело  її авторитету у світі. Август Бебель сказав: «Генії не падають з неба, вони повині мати можливість отриматим освіту й мати умови для розвитку». Тож кожна дитина може стати успішною в житті,  знайти себе у суспільстві, реалізувати свої здібноті та можливості.

Директор школи                                               В.Д.Гакман

zxzx22 6.JPG