!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Луців Галину Кузьмівну

вчителя Українознавства

Конкурс «Нумо, дівчата!»

Щороку з нетерпінням ми чекаємо приходу весни. Весна – це сонце і тепло. Весна  несе із собою свято,  на яке чекають усі жінки, – 8 Березня.

Традиційно в нашій школі відзначається свято весни, краси, ніжності. 28.02.2020 р. -  проведено конкурс між дівчатами 9-10-х класів, де вони мали змогу проявити свою неповторність, грацію, талант та вміння працювати колективно. Святкова програма «Нумо, дівчата!» була насичена цікавими конкурсами, які оцінювалися справедливим та лояльним складом журі. Голова  журі – директор школи  Віталій Дмитрович Гакман, завуч з виховної роботи Параска Іванівна Соколович, вчитель трудового навчання  Анатолій Михайлович Бельмега та голова  батьківського комітету  Алла Василівна Тодеріко.

Між конкурсними завданнями глядачі мали змогу насолодитися виступами юних талантів. Всім присутнім найбільше сподобався  виступ аматорсько-драматичного гуртка «Отакої» зі сценкою «Ніч яка місячна».

У запеклій боротьбі І місце посіли команди дівчат 9-Б класу «Перлина», 10-А «Оскар» та 10-Б «Сміливі дівчата». Друге місце розділили між собою команда «Барви» 9-А клас, та  «Спас Гьорлс» 9-В класу. Свято подарувало глядачам море приємних емоцій,  захоплюючих вражень та відчуття прекрасного!

Класні керівники 9-10-х класів та педагог-організатор
Ковалик С.В.