!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Луців Галину Кузьмівну

вчителя Українознавства

Методичне об’єднання вчителів

природничо-математичного циклу

Мрія кожного вчителя – це учні, які виявляють інтерес до предмету, зокрема математики і фізики.                                                                                           Але як здійснити цю мрію? Як зацікавити учня вчити любити одні із найважливіших предметів.                                                                                                   В реалізації здійснення цих мрій їм допомагають талановиті мудрі, досвідчені вчителі Гакман Віталій Дмитрович, Скоропляс Микола Григорович.                                                                                                                                 5 березня в Іспаській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Марфієвича було проведено методоб’єднання вчителів природничо-математичного циклу. Згідно плану роботи присутні мали можливість відвідати урок фізики в 7-Б класі на тему: «Тиск рідин і газів. Закон Паскаля».

Метою даного уроку було ознайомити  учнів із практичним застосуванням знань про тиск у рідинах і газах на прикладах із живої природи й техніки.

Всі мали можливість спостерігати за цікавими експериментами і через експеримент усвідомлювати всю важливість фізичних процесів і їх роль в житті. Шквал емоцій і захоплення  викликав турнір: «Юний математик», проведений між трьома командами учнів 8-их класів.
Вдало підібрані різноманітні конкурси:
візитка, кросворд, бліцтурнір, художники, конкурс команд, видатні математики, цікава розминка, «Сірники» , задачі,  завдання для спостережливих, підказка.
Не залишили нікого байдужими. Метою заходу було розвивати інтерес до  математики, логічно мислити, вміти міркувати над завданнями любої складності, аналізувати поставлені завдання і усвідомлювати ставлення до здобутих знань.

Такі види роботи ще раз підкреслюють високу професійну майстерність вчителів  Гакмана Віталія Дмитровича та Скоропляса Миколи Григоровича їхні вміння організувати та проводити заходи на високому професійному рівні, прививати любов до свого предмета.

Голова методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу, вчитель хімії,  Петрюк Галина Василівна.

xxxxxxxx1 6.JPG

Ваш IP: 3.228.10.34