!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Луців Галину Кузьмівну

вчителя Українознавства

Інтернет-олімпіада  - це просто круто!

Епідемія коронавірусу, що продукувала вимушений національний карантин,  стала тест- випробовуванням не лише для медицини, а й для освіти. Під час карантину освітній процес в нашій школі не припинявся. В екстремальній ситуації мобілізувалися вчителі, учні та їхні батьки.

Для мене, як для вчительки хімії, дистанційне навчання теж перетворилося на своєрідний виклик. З одного боку постала необхідність відійти від звичного формату викладання хімії, а з іншого – безліч нових можливостей оволодіння новими інструментами подачі матеріалу.

Палітру своїх відчуттів передати важко, але спробую. Задоволення від нових можливостей які відкривають електронні платформи й інструменти часто змінював страх: чи впораюся я з новими викликами і реаліями, чи зможу опанувати всі ці інструменти й платформи?

Не можу не відмітити, почуття  гордості за наш вчительський колектив. Про вчителів зазвичай говорили, що вони консервативні, що для того, аби вони змінилися й працювали по-новому, потрібно видавати їм тільки чіткі інструкції та накази. Але виявилося навпаки. Усе робилося в шаленому темпі і втілювалося миттєво у дистанційний навчальний процес.

В житті кожної людини хімія має велике значення. Різні хімічні процеси оточують нас всюди, починаючи з приготування їжі та закінчуючи різноманітними перетвореннями в природі. Хімія є досить складною дисципліною, що вимагає від людини таких навичок, як уміння концентруватися, аналітично мислити, цілісно сприймати досліджуване явище, самостійно робити висновки та брати на себе відповідальність за свою безпеку та людей, які вас оточують - таким принципом я керуюся при вивченні цього предмета.

Карантин чітко показав, що для більшості школярів потребують корекції такі важливі для життя навички як, наприклад, уміння працювати з інформацією. Олімпіади допомагають школярам повірити в себе, наблизитися до більш якісної освіти та зміцнити свій соціальний статус. Цьому передує наполеглива щоденна праця учня, учителя, а ще батьків, які в карантинних умовах стали вчителями для своєї дитини.

Інтернет-олімпіада від платформи «На Урок»  –  цікавий інтерактив для учнів та ефективний інструмент перевірки рівня знань класу для вчителя.

Олімпіада сайту «На Урок» суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже організатори створюють рівні умови для всіх учнів. І відмінник, і той, кому вчитися складніше може взяти участь у олімпіаді. Той, хто впевнений у своїх знаннях і той, хто просто хоче себе перевірити. Немає жодних обмежень: хочеш взяти участь – бери!

Учні сьомих (А, Б, В) та восьмого Б класів нашої школи взяли участь у VI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» з хімії та отримали нагороди.

Сертифікатами учасника нагороджено: Бідолах Ельвіру (8-Б), Білак Настю (7 –В), Варварюка Володю ( 8 –Б), Ватрич Діану (8- Б), Гакмана Владислава (8-Б), Гакмана Артура ( 8- Б), Гешко Сергія (7-Б, хочу додати,  що цей учень - переможець V Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з хімії (сертифікат ІІІ ступеня)), Кисилицю Діану (7-В), Короп Надю (8-Б), Кудрик Валерію (8-Б), Кудрика Мішу (7-Б), Лейбу Ліду (7-А), Малиш Варю (7-В), Матейчука Руслана (7-В), Нікітіна Максима (7-Б), Палій Віку (7-А), Плав’юк Іру (8- Б), Сідор Каріну (7-Б), Тодеріко Олексія ( 8-Б), Черкун Руслану (8-Б, хочу додати,  що ця учениця - переможець V Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з хімії (сертифікат ІІІ ступеня)), Ярему Сашку (8-Б).

На переможний п’єдестал піднялися такі учні.

Сертифікатом ІІІ ступеня нагороджено: Дениса Володимира (7-А), Кузенко Аню (7-В)

Сертифікатом ІІ ступеня нагороджено: Кусяка Вадима (7-А), Токар Христину (7-Б).

Сертифікатом І ступеня нагороджено: Ільчук Ванессу (7-Б), Пелипко Настю (7-Б).

Вітаю всіх своїх вихованців з працьовитістю, завзятістю, з прагненням самоосвіти і саморозвитку,  бажанням перемогти. Бажаю вам, мої хороші, невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень і здобутків у подальших наукових пошуках. щоб на вашому шляху з’являлися нові сходинки, якими ви будете підійматися, а ще — щоб ці сходинки не закінчувалися.

Успіхів вам та вашим батькам, що зуміли прищепити вам самостійність та організованість!

Наталія Труфин, вчителька хімії школи.

Ваш IP: 3.228.10.34