Нехай святиться у віках величне Вчителя імя.

Щороку, у першу неділю жовтня, ми традиційно святкуємо День учителя.

У Іспаському ЗЗСО І-ІІІст. ім. М.Марфієвича цей день розпочався квітково. Одинадцятикласники, зустрічаючи вчителів біля вхідних дверей, дружньо вітали їх і вручали пурпурові троянди. Ошатно прикрашена учительська налаштовувала на святковий настрій. Вітальні слова від представників батьківського комітету були щирими і вдячними.

Учнівське самоврядування традиційно в цей день «звільняє» адміністрацію школи від виконання обов’язків та  «призначає» директора і його заступників з числа одинадцятикласників. «Новопризначені»  керівники школи запросили всіх вчителів на святкову лінійку, де було зачитано Наказ про винесення Подяки педагогам та їх нагородження.

Щирі слова вітання, щемливі пісні, жартівливі сценки лунали під час святкового концерту в актовій залі. Одинадцятикласники на чолі зі своїм класним керівником Кушнірюк Г.Г. висловили свою вдячність вчителям за їх терпіння, добре і чуйне серце, за ласку, любов, щирість, знання та вміння.

zDSCN0987.JPG

204067