Найголовніша наука для життя.

23 жовтня в нашій школі відбулося методоб’єднання вчителів математики Вижницької ОТГ. Тема зустрічі: «Розв’язування прикладних задач як один із засобів формування предметної компетентності учнів.»

Під час фрагменту уроку математики у 6-А класі, який провів Гурдіш Василь Матвійович, учні проявили гарні знання та вміння розв’язувати задачі на множення дробів.                                       Лучик Любов Василівна провела цікаву ділову гру з учителями-учасниками методоб’єднання «Назустріч учневі», девізом якої був вислів із учительської мудрості: «Найцінніше, що у нас є, -  це наші діти. Прагнемо їх розуміти.» Про уміння бачити світ очима дітей, необхідність розуміння дитячої психології та розвиток такої важливої складової професійної компетентності вчителя як емпатія, розповіла присутнім практичний психолог Гурина Ганна Петрівна.                                                          Керівник методичного об’єднання Рибчук Галина Василівна та гості нашої школи відмітили високий професіоналізм вчителів математиків Іспаського ЗЗСО І-ІІІст. ім.М.Марфієвича і побажали їм щедрих здобутків на професійній ниві.

1 6.JPG

204067