!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Ватрич Людмилу Федорівну

вчителя

початкових класів

Виховний захід «Чудеса на бабусиній кухні»

Навчати граючись. Цей вислів можна назвати основним правилом педагогіки, адже ігрова форма занять сприяє кращому запам’ятовуванню одержаних знань та їх закріпленню

В. О. Сухомлинський звертався до батьків, вчителів: «...введіть дітей в обстановку, де є і яскраві образи, і причинно-наслідкові зв'язки між явищами, де діти захоплюються, переживають почуття подиву перед красою і водночас мислять, аналізують».

20 листопада у актовій залі нашого рідного навчального закладу вихователем ГПД четвертих класів Труфин Н. П.  був проведений театралізований виховний захід «Чудеса на бабусиній кухні».

Сучасна українська бабуся – це мама в квадраті, дослівний переклад слова бабуся з англійської мови означає «велика матуся». Бабусина любов здатна творити дива, ця любов всеохоплююча, вона нічого не вимагає взамін, від бабусиної віри виростають крила. Дитина сміливо береться за вирішення життєвих перешкод та виростає справжнім громадянином з чіткою життєвою позицією.

Вихователь хотів донести до присутніх, що сучасна бабуся вміє бути не тільки люблячою і розуміючою, а також вимогливою та безкомпромісною ( вдало відіграна  мініатюра «Ранковий збір до школи» ученицями 11 класу Калинчук Х., Колотило Ю., Мазуряк К., Малиш О., Нагірняк Ю.). Бабуся терпляче намагається  пояснити своїм онукам переваги ранішнього сніданку, необхідності ранкових гігієнічних процедур.

Бути сильним та витривалим у наш час – не тільки модно, а ще й дуже корисно для власного здоров’я, тому всі присутні із задоволенням виконали комплекс вправ ранкової зарядки під неквапливо чаруючі акорди музичної композиції «Плакала» гурту KAZKA. Користуючись нагодою, вихованці згадали, що у складі цього гурту грає на духових інструментах і випускник нашої школи Мазуряк Дмитро - талановитий та обдарований музикант. До речі, Мазуряк Катя (сестра Дмитра) ніжно та душевно виконала пісню І. Федишин «Долоньки». (музичний керівник Мазуряк М. М.).

Вихованці ГПД  не залишилися осторонь від подій, що відбувалися на сцені. Демонструючи свої читацькі навички та логічне мислення, діти взяли участь у відгадуванні загадок про українські страви та напої. Цим самим переконали присутніх, що посилено готуються  до успішного написання ДПА.

Кожна людина, що живе в 21 столітті, розуміє, яке значення для подальшого життя має наявність якісної освіти. Ця освіта є якщо і не квитком у життя, то хоча б картою, дотримуючись якої ,можна піти в потрібному напрямку і прийти до поставленої мети.
Знання з природничих дисциплін потрібні кожному, а що може бути кращим, як почати вчитися та експериментувати на бабусиній кухні. Експеримент допомагає у реалізації компетентнісного підходу до навчання через розвиток пізнавальної активності, підвищення інтересу до досліджуваного предмета, прояв оригінальності, винахідливості, роботи у співпраці.

Проведені хімічні досліди «Гумовий м’ячик», «Хімічний світлофор», «Тришаровий коктейль», «Жива кулька»,  «Глюконатна змія» та виготовлений наостанок антистрес нікого не залишили байдужими.

Підсумком виховного заходу можна вважати слова Дені Дідро: « Чудеса там, де в них вірять, і чим більше в них вірять, тим частіше вони трапляються.

Кожен з нас - маг і чарівник. Тільки треба про це пам'ятати.»

Вихователь ГПД Н. П. Труфин

207086