Іспаська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Миколи Марфієвича

Get Adobe Flash player

Навчально-виховний процес

Привітання

Спортивне свято "Веселі старти"

      22 листопада в нашій школі відбулося спортивне свято "Веселі старти". Змагались хлопці 4-А, 4-Б і 4-В класів. Вчитель фізкультури Григоряк Світлана Василівна привітала учасників змагань і побажала успіхів і перемог.

     Кожна команда мала назву і девіз. Після здачі рапортів естафети розпочались. Хлопці змагалися в спритності, витривалості, силі і кмітливості. Команди брали участь в 11 естафетах і 3-х конкурсах: "М'яч вперед-назад", "Повітряна кулька", "Солодка естафета", "Тачки", "Конкурс капітанів" і "Сила класу" та ін.

     Естафетні конкурси були цікавими, насиченими, чітко продуманими. Вчитель проявила високу педагогічну майстерність у підготовці до свята. Були врахованні вікові особливості, рухова активність і зацікавленість різними видами змагань. Окрасою свята стали танцювальні номери від команд дівчат.

Всі класи показали високу фізпідготовку. Переможці конкурсу команда хлопців 4-В класу, ІІ і ІІІ місця посіли 4-А, 4-В. Як показала практика, колективні змагання  сприяють згуртуванню дітей, зміцнюють віру у власні сили, гартуючи силу волі і характер.

 

4-В (І місце)

4-А (ІІ місце)

4-В (3 місце)

Випадкове зображення:

ww.JPG

Счетчик посещений

227109
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За попередній місяць
За всі дні
93
131
1238
216052
3643
3654
227109

Ваш IP: 54.91.41.87