!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Гурдіша Василя Матвійовича

вчителя

математики

«Нумо, хлопці!»

Немає благороднішої місії, ніж захист свого народу й Батьківщини.                                                     6 грудня 1991року в нашій державі було прийнято Закон «Про Збройні Сили України», а у 1993 році цей день зробили святом. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік української армії сягає багато століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах від Київської Русі аж до сьогоднішніх подій на сході України.

7 грудня у Будинку народної творчості та дозвілля  с.Іспас відбулися військово-спортивні змагання «Нумо, хлопці!», присвячені  Дню Збройних Сил України. Участь у конкурсі брали 4 команди: хлопці 9,10,11 класів та збірна дівчат.

Учасники вправно демонстрували свої вміння та навички у стройовій підготовці, вдяганні протигазів,  різноманітних естафетах,  індивідуальних силових вправах: армреслінгу, підніманні гирі, перетягуванні линви. У перервах між конкурсами глядачів розважали піснями, танцями та гумористичними сценками учні, які займаються у вокальному та театральному гуртках.               За правильністю проведення конкурсів стежило журі у складі:                                                                  Гакмана В.Д. – директора школи,Павлюка М.В. – колишнього вчителя ЗВ, вчителів школи  Бельмеги А.М. і Загула С.Д.

У нелегкій боротьбі  І місце здобула команда юнаків 11-го класу; ІІ місце розділили хлопці 9-го класу та команда дівчат; ІІІ місце посіла команда10-го класу.                                                 Усіх учасників змагань нагородили грамотами, а переможців - перехідним кубком.                                Свої слова подяки вчителю предмета «Захист Вітчизни» Павлюку Володимиру Івановичу і всім учасникам, які з особливою відповідальністю готували та проводили даний захід, висловив і автор цих рядків.   Свято з нагоди Дня Збройних сил України ще раз засвідчило, що військова підготовка у нашій школі проводиться на належному рівні, а всім учасникам так і хочеться сказати: «Молодці».

Директор  школи                                                                                      В.Д.Гакман

01234 10.JPG

200065