!!! Вітаємо !!!
Ткачук Наталію Петрівну
вчителя фізичного виховання

Співчуття та милосердя

11 грудня відбулося чергове засідання шкільного методичного об’єднання гуманітарно-природничих дисциплін. Вчитель християнської етики Матиміш Марія Іванівна з учнями 6-В класу провела відкритий урок на тему: «Співчуття та милосердя».

Урок був цікавий, змістовний. На ньому панувала атмосфера людяності,  доброзичливості, душевності.

Учитель майстерно використала різноманітні форми та методи роботи: робота в групах, в парах, фішбоун, робота на фланеграфі, кластер.

Марія Іванівна протягом уроку звертала увагу учнів на діла милосердя, вчила бачити труднощі та проблеми своїх ближніх, викликала в дітей бажання безкорисливо чинити добро та милосердя.  Урок сприяв розвитку інтересу та потреби учнів читати Святе Письмо.

Розглядаючи притчу про милосердного самарянина, учні з’ясували, що треба допомагати ближньому. І , не важливо, друг це – чи ворог.

Педагог підсумувала : «Якщо людина потребує допомоги – допоможи! Це і буде милосердя».

Марія Іванівна побажала дітям, щоб почуте Слово Боже  проросло у їхніх серцях, як те зерно, що потрапило в родючу землю – великим врожаєм добрих діл. Учні повинні пам’ятати, що сьогодні ти допомагаєш, а завтра можуть допомагати вже тобі! Тож ставлення до інших має бути таким, якого ставлення хочеш до себе.

zx9 9.JPG

207742