!!! Вітаємо !!!
З Днем народження
Демчук Ангеліну Василівну

Ми за вакцинацію

Вакцинація – це не тільки особиста справа. Це суспільна справа, зокрема, через поняття «колективний імунітет». Він визначає рівень вакцинації, який запобігає поширенню інфекцій та виникненню спалахів та епідемій. Важлива роль суспільного імунітету -  щеплення. Аби «імунітет населення» захищав усіх, необхідно досягти щонайменше 95% вакцинації.

Наша Іспаська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Марфієвича взяла участь у конкурсі Громадської організації «Батьки за вакцинацію» за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я, знявши відеоролик, який направлені на покращення обізнаності дітей та дорослих, щодо профілактичних щеплень і покращення рівня імунізації в Україні. Шляхом голосування на Youtube - каналі Конкурсу, за кількістю позначок «подобається»  ми отримали заохочувальний приз  «Твійстер».

Щиро дякуємо учням нашої школи, які були активними учасниками у створенні відеоролика та батькам за голосування!

Віталій  ГАКМАН
Директор Іспаської ЗОШ