!!! Вітаємо !!!
З Днем народження
Ткачук Наталію Петрівну
вчителя фізичного виховання

Науково-педагогічний проект «Інтелект України»

26.02.19р. на базі Іспаської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося ШМО вчителів початкових класів. Ділилася досвідом вчитель початкових класів Денис Світлана Миколаївна.

Розвиток дитини, її інтелектуальних  та творчих якостей є пріоритетним напрямом у професійній діяльності вчителя початкових класів. І реалізувати його  допомагає діяльність за науково-педагогічним проектом « Інтелект України»

У навчанні  учнів за допомогою «Інтелект України» найбільш розповсюдженні освітні моделі: модель прискорення; модель поглиблення; модель збагачення; модель проблематизації.

Таке активне навчання передбачає застосування  різноманітних методів, які стимулюють пізнавальну активність і самостійність учнів, розвивають уяву, формують творче мислення, допомагають дітям уявити себе в різноманітних життєвих ситуаціях.

Діти із захопленням виконують вправи «Спів складів», «Веселий папуга», «Повітряні кульки», «Фотоапарат», змагаються під час виконання вправи «Перегони», вчаться формулювати і зв’язно висловлювати особисту думку, знаходити власні варіанти вирішення проблемних завдань.

Важливим моментом на уроці є формування емоційного та позитивного стану дитини в процесі навчання. Це відбувається через цікаву добірку видів завдань: виконання пісень під караоке , читання казок способом стеження за диктором, презентації, робота з уривками мультфільмів та пошук переглянутого в тексті.

Урок «Я досліджую світ» проходив в атмосфері довіри та взаємодопомоги, дітям цікаво робити відкриття, усвідомлювати важливість здобутих знань. Далі, Світлана Миколаївна поділилася досвідом проведення уроків за науково-педагогічним проектом « Інтелект України», продемонструвала ефективні прийоми та види роботи, які використовує у своїй діяльності.

wwDSCN0856.JPG

207742