!!! Вітаємо !!!
Ткачук Наталію Петрівну
вчителя фізичного виховання

Брейн-ринг

У рамках тижня математики, який проводився в нашій школі, вчителем математики, спеціалістом вищої категорії, старшим вчителем, Гурдішем Василем Матвійовичем був проведений брейн-ринг між учнями шостих класів.

Метою даного заходу було розвивати інтереси до математики, логічне мислення, вміння та навички міркувати, свідоме ставлення до здобуття знань.

Завдання були різноплановими, інтегрованими, вдало підібраними для даної вікової категорії дітей, з урахуванням подальшого їх виконання у практичній діяльності школярів.         Зокрема, були цікаві задачі для налаштування розумової діяльності шестикласників; математичний ланцюжок для визначення швидкості математичної думки; кросворди на кращі знання математичних термінів; математичні фокуси; математичні вірші (погодьтеся, щоб оволодіти точними науками, потрібні ґрунтовні знання рідної мови).

Даний захід ще раз підкреслив високу професійну майстерність Василя Матвійовича, його вміння організовувати та вести дітей у Царство Логіки та Ерудиції.

Кафедра природничо-математичних дисциплін.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz 5.JPG