!!! Вітаємо !!!
Ткачук Наталію Петрівну
вчителя фізичного виховання

«Міс школи – 2019»

Перше весняне свято 8 Березня – свято краси, жіночності. Саме йому приурочений конкурс      «Міс школи – 2019», який вже другий рік проводиться в Іспаській ЗОШ  І–ІІІ ст.                              ім. М.Марфієвича.  Дівчат-старшокласниць на конкурсі представляли:                                                  Гешко Олександра (8-А)                                                          Кисилиця Вероніка (8-Б)                                                                   Демко Діана (8-В)                                                                                    Кусяк Олександра (8-В)                                                                   Мельничук Аліна (9-Б)                                                                     Шендро Уляна (9-Б)                                                                         Петрюк Марина (9-А)                                                                       Труфин Людмила (9-А)                                                                     Чорна Аліна (10)                                                                               Веклич Юлія (9-А)

Дівчата представляли себе у конкурсі  «Візитка», демонстрували зачіски на будень і свято, і страви – смачні канапки. А своїми талантами конкурсантки полонили глядачів.

За всім, що відбувалось на сцені, уважно слідкували члени журі у складі  директора школи Віталія Дмитровича Гакмана, заступника директора з виховної роботи Параски Іванівни Соколович, сільського старости Олексія Танасійовича Гордійчука і голови батьківського комітету Алли Василівни Тодеріко. Дуже непросто було розподілити титули, але переможницею вийшла Людмила Труфин, яка своїми яскравими виступами зачарувала всіх . Коронував «Міс школи – 2019» сільський староста, а директор Віталій Дмитрович вручив всім учасникам грамоти, почесні стрічки і солодкі подарунки.                                                                                                      Всі етапи конкурсу добре продумала ведуча – педагог- організатор Ковалик Світлана Василівна.  Паузи між конкурсами заповнювали гуморески, сценки, пісні.                                                        Ще довго на сцені панувала атмосфера свята, глядачі та гості фотографувалися з учасницями конкурсу, ділилися враженнями від побаченого.                                                                                Всі визнали, що свято вдалося!

z222 1.JPG

207742