Іспаська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Миколи Марфієвича

Get Adobe Flash player

Навчально-виховний процес

Привітання

Шевченківський тиждень

11 березня у нашій школі розпочався Шевченківський тиждень. На традиційній шкільній лінійці учні 5-А класу під керівництвом  учителя української мови та літератури  Дарій Н.П. нагадали всім про основні події із життя Великого Кобзаря.

 

У вівторок 12 березня у фойє школи був «відкритий мікрофон». Учні декламували улюблені рядки із творів Т. Шевченка. Конкурс читців Шевченкової поезії, який проводила шкільний бібліотекар Татарин С.О., виявив талановитих поціновувачів слова українського Пророка.

Завершенням  тижня було літературне свято «Шевченко - дослідник», яке підготувала учитель української мови та літератур Гавриляк М.П. Учні 8-Б, 9-А та 9-Б класів відкрили для себе маловідомі сторінки з біографії поета. Прикрасою свята став акапельний спів на слова Т. Шевченка у виконанні учениць 6-В класу Малиш Варвари та Порчук Анастасії. Відео та аудіо записи про місця, пов`язані із життям Кобзаря, доповнили матеріали, про які розказували учні.

Директор школи  В.Д. Гакман подякував усім за гарно проведене свято і висловив надію, що слово Тараса Шевченка і надалі житиме в серцях юних українців і спонукатиме їх до нових звершень на благо України.

 

                           

Випадкове зображення:

zx9 1.JPG

Счетчик посещений

230884
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За попередній місяць
За всі дні
11
57
1016
219765
2235
5183
230884

Ваш IP: 18.212.90.230