!!! Вітаємо !!!
З Днем народження
Демчук Ангеліну Василівну

Гра брейн-ринг "Цікава Біологія".

Розширювати кругозір учнів, розвивати інтерес до біології, кмітливість, творчість, швидкість мислення і уміння обґрунтовувати відповідь,  виховувати в учнів любов і бережне ставлення до природи –  мета брейн–рингу,  проведеного 20 березня з учнями 6-А класу вчителем біології Оленою Іллівною Труфин.

Основне завдання  цього заходу – не просто перевірити знання, а формувати особистість, яка вміє  й хоче вчитися.

Власний досвід Олени Іллівни свідчить про те, що які б інноваційні технології вона не впроваджувала  в практику, досягти успіху можна лише зацікавивши учнів. І в цьому їй  допомагають інтерактивні ігрові технології.

Брейн-ринг  проведено на високому професійному рівні. Присутні були приємно  вражені інтелектуальною грою та майстерністю вчителя, яка  зуміла розвивати мислення учнів, ерудицію,  вміння знаходити нестандартні вирішення проблемних питань.

Змагання було проведено між кмітливою командою дівчат "Ромашки" та сміливою командою хлопців "Дзвіночки".

Програма брейн - рингу складалася з п`яти турів.

І тур - "Хто спритніший"

Діти відповідали на поставлені питання «так» чи «ні».

ІІ тур - "Хто найбільше"

Учасники із слова «Листкорозташування» складали  слова на біологічну тематику.

ІІІ тур - "Чарівна скринька"

Гравці мали відгадати, шо за рослини знаходиться у скриньці за їх описом.

IV тур- "Грибочки із бочки"

Кожен учасник команди витягував із бочки грибочок із цифрою, що відповідала певному запитанню, і давав відповідь.

V тур- "Хто я?"

У цьому конкурсі учасники команд, вболівальники, члени журі  намагалися вгадати , ким вони стали завдяки дивостенду.

У результаті  завзятої боротьби перемогу здобула команда хлопців "Дзвіночки". Кращим капітаном визнано лідера команди дівчат Палій Вікторію.

Особливо зворушливою була музична композиція у виконанні учнів 5 класу Соколовича Ігора, який прикутий до інвалідного візка,  і Токар Валентини. Ігор зазначив, що здійснив свою мрію – виконав вальс на візку. І саме завдяки підтримці Олени Іллівни він повірив у свої можливості та сили. Вогонь в очах цієї дитини  відкриває таємницю успіху праці Олени Іллівни.

JPGDSCN2307.JPG

Ваш IP: 34.228.38.35