26 березня відбулися збори батьків майбутніх  першокласників

(2012 – 2013 року народження)

На зборах виступив директор школи Віталій Дмитрович , який  звернувся з вітальними словами до батьків майбутніх першокласників, та короткою візиткою про школу. Ознайомив батьків з новою реформою в початковій школі– НУШ, її основними компетентностями, з  науково-педагогічним проектом  «Інтелект  України»,  за яким навчається 1-А клас, вчитель  Денис С.М.. Вона розповіла про особливості навчання за цим проектом.

Далі виступили вчителі, які  будуть працювати з майбутніми учнями 1-х класів:  Коваль С.Ю., Труфин Г.Ю. та Кусяк Г.Г. Вони розповіли про особливості характерних ознак дітей даного віку та пояснили як створити школу, де дітям буде приємно навчатися, формувати відповідальних, активних та підприємливих громадян нового суспільства.

Батьки мали можливість не тільки почути про освітні програми, але й побачити наочні посібники, відео-презентації, які допомагають стимулювати пізнавальну активність та самостійність учнів на базі 1-А класу.

Медична сестра Нагорняк Т.В. акцентувала увагу на необхідності медичного огляду  майбутніх першокласників та продемонструвала форму довідки  (Форма 086). Також наголосила про важливість вакцинацій дітей, коротко ознайомила з календарем  вакцинацій.

Вчитель-логопед Матиміш М.І. розповіла про шляхи подолання мовленнєвих порушень у дітей шкільного віку, організацію логопедичних груп та про роль взаємодії  «логопед – батьки – учні».

Ротар А.М.,  заступник директора з НВР,  привітала батьків майбутніх першокласників з створенням нової шкільної родини, закликавши батьків до активної співпраці у освітньому процесі, про важливість підтримки батьків майбутніх школярів.

abab2222 11.JPG

219765