!!! Вітаємо !!!
З Днем народження
Демчук Ангеліну Василівну

Семінар - тренінг

На Закарпатті  8 - 10 квітня 2019 року проводився міжрегіональний семінар-тренінг для директорів та практичних психологів закладів загальної середньої освіти Закарпатської, Чернівецької, Львівської, Івано-Франківської областей та міста Києва на тему «Медико-психолого-педагогічний супровід інноваційних проектів в умовах реформування освіти». В роботі семінару взяли участь директор школи Гакман Віталій Дмитрович та практичний психолог Гурина Ганна Петрівна. Метою даного заходу було розроблення спільної програми медико-психолого-педагогічного супроводу інноваційних проектів на прикладі педагогічного проекту «Інтелект України» у закладах загальної середньої освіти .

На семінарі-тренінгу було розглянуто питання:

1. «Інноваційна діяльність закладу загальної середньої освіти як ресурс становлення Нової української школи. Учитель в освітній парадигмі Нової української школи»

Кириленко Світлана Володимирівна, кандидат педагогічних наук, начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»;

2. «Педагогіка партнерства – формування сучасного стилю готовності вчителя й учня, батьківської громадськості та соціальних інститутів співпрацювати в інноваційному режимі»

Кіян Ольга Іванівна, кандидат педагогічних наук , завідувач сектора експериментальної педагогіки відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»;

3.«Медико-соціальні проблеми навчальної діяльності академічно здібних учнів»

Даниленко Георгій Миколайович,  доктор медичних наук, професор. Директор ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України»;

4.«Особливості психологічного супроводу академічно здібних учнів»

Щербакова Олена Олександрівна, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України»

Круглий стіл " Стратегії та пріоритети розвитку нової української школи".

00555555 12.JPG

Ваш IP: 34.228.38.35