Іспаська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Миколи Марфієвича

Get Adobe Flash player

Навчально-виховний процес

Привітання

!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Дарій Наталію Миколаївну

вчителя української мови та літератури

Картинки по запросу витаемо

!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Мойсюк Олену Олексіївну

вчителя української мови та літератури

Картинки по запросу витаемо

«Олімпійський тиждень»

З метою ознайомлення учнів з історією Олімпійських ігор, пробудження в дітях бажання займатися спортом  і фізкультурою, розвитку до спорту, здорового способу життя, виховання почуття патріотизму, гордості за спортсменів-земляків з 9 по 16 вересня в Іспаській ЗОШ І- ІІІ ст. ім. М. Марфієвича традиційно проводився Олімпійський тиждень. Почався тиждень  з гасла «Олімпійці серед нас» на уроках, які проводили вчителі фізичного виховання Григоряк С.В., Гешко Л.Є., Ткачук Н.П., Гакман С.П., Ярема В.М., Курилюк Ю.І.. За програмою змагання починали юні футболісти 6-7 класів. Перемогу здобули учні 7-Б класу,ІІ місце – 7-В, ІІІ – 7-А клас. Естафету прийняли любителі спорту 2-х класів. Серед 4-Б і 4-В класів перемогу здобули учні 4-Б класу. Серед 8-9 класів : І місце – 9-Б; ІІ місце – 8-А;  ІІІ місце –  8-Б. 

 

 Діти з великою гордістю і радістю змагалися з волейболу серед команд вчителів та учнів.  Команду вчителів очолював директор школи – Гакман В.Д., а також вчителі фізичного виховання: Гакман С.П., Ярема В.М., Курилюк Ю.І., Ткачукк Н.П., а також вчитель ДПЮ – Павлюк В.І, вчитель математики Борук В.В.  -  і отримали впевнену перемогу.

 

Гравців підтримували бурхливими оплесками вболівальники.

На високому емоційному фоні проходили всі поєдинки. У понеділок на лінійці директор школи вручав велику кількість грамот переможцям – і це принесло масу позитивних емоцій  дітям. Отже, спорт зумів об’єднати  всі покоління, засвітив у дитячих очах іскри бажання займатися спортом та надихнув на здоровий спосіб життя.

      

Випадкове зображення:

vvvvvv11111 4.JPG

Счетчик посещений

243064
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За попередній місяць
За всі дні
183
162
422
232696
1913
5427
243064

Ваш IP: 100.24.122.228