!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Дарій Наталію Миколаївну

вчителя української мови та літератури

!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Мойсюк Олену Олексіївну

вчителя української мови та літератури

Свято осені в школі

Ось і завітала щедра осінь. З давніх-давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю. 19 вересня в нашій школі відбулося Свято осені, в якому взяли участь учні 2-4 класів. Уже вкотре вироби цього заходу вражають і милують око відвідувачів дійства.  Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Гарбуз перетворився на сучасний корабель, баклажани стали пінгвінами, кабачки – міньйонами, а з цвітної капусти створили ціле стадо овечок. Кожен клас облаштував своє українське подвір’я:  колоритне, неповторне.  Вчителі висловлюють вдячність батькам за допомогу у підготовці свята.

1913

Ваш IP: 100.24.122.228