Різдвяні вітання

16  січня учні 7-А класу Іспаської ЗОШ І-ІІІ ст.  із святковими віншуваннями та колядками  несли радісну звістку про чудо народження Сина Божого ветеранам педагогічної праці та підприємцям села. Ця традиція існує вже кілька років поспіль, вона вселяє у кожного надію на краще майбутнє, на щасливе прийдешнє, на здійснення мрій та на перемогу добра над злом.

20 січня в школі та в селі біля Будинку народної творчості і дозвілля відбулося свято «Розколядок», куди завітали учні нашої школи,  колядники з дитячої музичної школи,  учасники церковного хору Свято- Вознесенської  церкви, вихователі  дитячого садочку «Берізка», працівники  культури та старостату. Усіх колядників  радо приймали, жоден гурт не лишився без традиційних пакунків солодощів  як і годиться за давнім звичаєм.

Христос народився! Славімо його!

Вчитель Луців Г. К.

JPGDSCN2228.JPG