Іспаська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Миколи Марфієвича

Get Adobe Flash player

Навчально-виховний процес

Привітання

Зустріч у родинному колі

 

Шкільні роки незабутні ніколи, 
Вони, як сонце, осявають світ,
Всім випускникам Іспаської  школи
Шлемо палкий привіт
 

         У першу суботу  лютого, за доброю традицією, наша школа відчиняє свої двері випускникам. У теплій атмосфері родинного свята зібрались у актовій залі колишні випускники школи, а тепер учителі, водії, лікарі, юристи, інженери, держслужбовці, бухгалтери,  бізнесмени - усі знавці своєї справи. Радо зустріла наша школа своїх колишніх учнів. Для ювілярів був підготовлений святковий концерт. Вшанували хвилиною мовчання пам'ять про вчителів, однокласників, які не змогли прийти на зустріч, бо відійшли у вічність.

      Життя  кожного  розпочинається із мандрівки країною знань - школою. А далі у кожного свій маршрут, свої життєві далі, свої пасажири…                                                  У своєму привітальному слові я підкреслив, що незважаючи на давню історію, школа іде в ногу із часом. Серед досягнень школи - щорічні перемоги у предметних олімпіадах, захисті науково-дослідницьких робіт, участь у різноманітних конкурсах Всеукраїнського рівня. І, звичайно, найбільша гордість школи – це наші випускники, наш цвіт, завдяки якому і заклад буде процвітати. Виступив також і почесний директор школи Мазуряк Тарас Петрович.  Він зосередив увагу присутніх на  потужному, позитивному розвитку школи, а також висловив сподівання, що прекрасна традиція зустрічі із випускниками буде продовжуватись і надалі.                                                           

Ведуча зустрічі, заступник директора з виховної роботи, Соколович Параска Іванівна з трепетом і хвилюванням розповіла про здобутки кожного випускника. Слова вдячності школі, вчителям за знання, за дружбу, за  прекрасні миті життя висловлювали випускники. Представники 35-річних та 45-річних ювілярів Андрюк Михайло Іванович, голова районної ради, та підприємець Фуштей Іван Георгійович поділилися найбільш цікавими історіями із шкільного життя 70-80р.р. У дарунок гості отримували пісні, запальні танці, кумедні сценки від школярів. Згодом випускники-ювіляри  продовжили спілкування у тісному колі своїх шкільних друзів.                                                                                                                                                                                                                                                  

Директор школи                   В.Д.Гакман

Випадкове зображення:

zxzx22 11.JPG

Счетчик посещений

282938
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За попередній місяць
За всі дні
915
86
1324
272056
2236
2426
282938

Ваш IP: 3.226.248.180