Іспаська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Миколи Марфієвича

Get Adobe Flash player

Навчально-виховний процес

Привітання

!!! Вітаємо !!!
З Днем народження 
Демчук Ангеліну Василівну

Картинки по запросу витаемо

 

Семінар - тренінг

  

На Закарпатті  8 - 10 квітня 2019 року проводився міжрегіональний семінар-тренінг для директорів та практичних психологів закладів загальної середньої освіти Закарпатської, Чернівецької, Львівської, Івано-Франківської областей та міста Києва на тему «Медико-психолого-педагогічний супровід інноваційних проектів в умовах реформування освіти». В роботі семінару взяли участь директор школи Гакман Віталій Дмитрович та практичний психолог Гурина Ганна Петрівна. Метою даного заходу було розроблення спільної програми медико-психолого-педагогічного супроводу інноваційних проектів на прикладі педагогічного проекту «Інтелект України» у закладах загальної середньої освіти .

Детальніше: Семінар-тренінг

День здоров’я

«Здоров’я – найбільший скарб», - гласить народна мудрість.

    До Всесвітнього дня здоров’я в школі медсестра Нагорняк Т.В. провела в класах цикл бесід про здоровий спосіб життя, а 08.04 розповіла учням про важливість правильного харчування та здорового сну. На загальношкільній лінійці учні 6-В класу нагадали правила, яких потрібно дотримуватись, щоб бути здоровими, а дівчата 9-А класу заспівали пісню про здоров’я.
   «Будьте всі здорові!» - завершила виступ Тетяна Василівна, звертаючись до всіх присутніх.

Детальніше: День здоров’я у школі

Атестація 2019 року

28 березня в школі було проведено підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня 


З метою підвищення рівня професійної майстерності вчителів школи, стимулювання безперервного здобуття ними фахової освіти, підвищення мотивації до якісної роботи та відповідальні за результати навчання й виховання дітей.

Атестаційна комісія працювала над узагальненням на вивчення досвіду роботи вчителів, впровадження в практику роботи інноваційних технологій навчання й виховання.

Проводилося вивчення системи роботи вчителів: відвідування уроків, позакласних заходів,брейн-рингів, тренінгів, контрольних замірів участь у І-ІІ етапах конкурсу учнівських науково-дослідницьких робіт БМАНу.

У міжатестаційний період учителі, які атестуються, діляться своїм досвідом роботи на сторінках періодичної преси, освітніх порталах та поповнювали своє портфоліо на шкільному сайті.

Учителі, які атестувалися, презентували досвід роботи та організували виставку "Секрети педагогічної творчості".

26 березня відбулися збори батьків майбутніх  першокласників

(2012 – 2013 року народження)

     На зборах виступив директор школи Віталій Дмитрович , який  звернувся з вітальними словами до батьків майбутніх першокласників, та короткою візиткою про школу. Ознайомив батьків з новою реформою в початковій школі– НУШ, її основними компетентностями, з  науково-педагогічним проектом  «Інтелект  України»,  за яким навчається 1-А клас, вчитель  Денис С.М.. Вона розповіла про особливості навчання за цим проектом.

   Далі виступили вчителі, які  будуть працювати з майбутніми учнями 1-х класів:  Коваль С.Ю., Труфин Г.Ю. та Кусяк Г.Г. Вони розповіли про особливості характерних ознак дітей даного віку та пояснили як створити школу, де дітям буде приємно навчатися, формувати відповідальних, активних та підприємливих громадян нового суспільства.

Детальніше: 26 березня відбулися збори батьків 

Дорогі батьки! 

      У ваших дітей скоро почнуться іспити. Знаю, що ви всі дуже сильно турбуєтеся, щоб вони здали їх добре. 

      Але, будь ласка, пам’ятайте: серед учнів на цьому іспиті буде художник, якому немає потреби розуміти математику. Буде підприємець, для якого не так важлива історія або англійська література. Музикант, якому не знадобиться хімія. Спортсмен, для якого фізкультура важливіше фізики.     

     Добре, якщо ваша дитина отримає хороші оцінки. Але, будь ласка, не позбавляйте їх впевненості в собі і гідності, якщо цього не станеться. Скажіть їм, що це нормально, що це просто іспит. Вони створені для куди більш значних речей у житті. Скажіть їм, що якими б не були їх оцінки, ви любите їх  і не будете їх судити.

      Будь ласка, зробіть це — і просто спостерігайте, як потім вони будуть завойовувати світ. Один іспит або погана оцінка не відбере у них мрії і талант. І, будь ласка, не вважайте докторів і інженерів єдиними щасливими людьми на планеті. 

 З найкращими побажаннями,  

директор школи  В. Д. Гакман

 

 

Випадкове зображення:

wvwvwv222 7.JPG

Счетчик посещений

222157
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За попередній місяць
За всі дні
54
116
823
211507
2345
5555
222157

Ваш IP: 34.228.38.35