Іспаський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. М. Марфієвича

!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Малиш Валентину Танасіївну

секретаря-діловода

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

В Іспаському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Миколи Марфієвича створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, а саме:

• заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами;

• наявний пандус для осіб з особливими освітніми потребами;

• виділено спеціальні  класні кімнати для даних учнів.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздобленні навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; стелі, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення. У закладі дотримується повітряно-тепловий режим. Приміщення обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кугове, однобічне).

Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей, враховується специфіка навчально – виховного процесу.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

В закладі відкриті класи для навчання осіб з особливими освітніми потребами. Створені умови для навчання дітей відповідно до індивідуальної програми розвитку та з урахуванням їхніх індивідуальних потреб і можливостей. Учням надаються психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги (у навчальному закладі працюють соціальний педагог, практичний психолог та логопед).

<Про внесення змін до Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах>

<ЩОДО ПОСАДОВИХ ОБОВ'ЯЗКІВ АСИСТЕНТА  ВЧИТЕЛЯ>

<Про визначення завдань працівниківпсихологічної служби системи освітив умовах інклюзивного навчання>

<Про організацію психологічного і соціального супроводу в умовах