Іспаський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. М. Марфієвича

Get Adobe Flash player

Навчально-виховний процес

Привітання

Музеї школи

Мова, звичаї, побут, родовід, обряди, долі видатних людей села стали предметом пошукової роботи вчителів та учнів школи. Завдяки походам краєзнавців у світ душі односельчан-старожилів, зібраний словник говірки села Іспас, записані пісні, легенди, перекази, обряди та спогади. Пошукова робота дала багатий матеріал для створення у школі музеїв історії школи, декоративно-прикладного мистецтва майстрів села, дитячої творчості, класу-музею зарубіжних гостей шко­ли. До 100-річного ювілею письменника-земляка гостинно відкрились двері ще одного класу-музею - музею Миколи Івановича.Марфієвича.

Даний музей висвітлює історію розвитку освіти в Іспасі, починаючи з 1861 року. Учні й гості школи мають чудову можливість ознайомитись з різними періодами шкільного життя, з дальшою долею колишніх випускників і професіями, які вони обрали. Унікальні фотографії минулого, спогади колишніх учнів і вчителів виставлені в цьому музеї. Сьози навертаються на очі колишнім випускникам школи, коли вони зїжджаються на вечори зустрічі й згадують дні проведені ними в їх alma mater. Переглядаючи музейні експ озиції, вони уявно повертаються до свого шкільного безтурботного й веселого  життя.

Детальніше: Музей розвитку освіти


Святе ставлення українців до свого минулого широко відоме у всьому світі. Тисячі туристів приїжджають в Україну щороку Вони за­хоплюються історією України, її культурою , повсякденним життям. З доробком педагогічного колективу школи у справі зміцнення навчально-матері­альної бази та оновлення змісту навчання знайомилися численні за­рубіжні делегації, які побували у школі. А для історії школи ці відвіди­ни назавжди залишаться у фотографіях і відеофільмах. в експонатах в оригінальному музеї зарубіжних гостей школи.

 

Детальніше: Музей зарубіжних гостей

Випадкове зображення:

wwDSCN0819.JPG

Счетчик посещений

314024
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За попередній місяць
За всі дні
0
72
2283
302665
2391
4459
314024

Ваш IP: 3.236.170.171