Іспаська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Миколи Марфієвича

Get Adobe Flash player

Навчально-виховний процес

Привітання

!!!Вітаємо з Днем народження!!!

Труфин Галину Юріївну

вчителя

початкових класів

Картинки по запросу витаемо

!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Малиш Ольгу Володимирівну

вчителя історії

Картинки по запросу витаемо

 

Музеї школи

Мова, звичаї, побут, родовід, обряди, долі видатних людей села стали предметом пошукової роботи вчителів та учнів школи. Завдяки походам краєзнавців у світ душі односельчан-старожилів, зібраний словник говірки села Іспас, записані пісні, легенди, перекази, обряди та спогади. Пошукова робота дала багатий матеріал для створення у школі музеїв історії школи, декоративно-прикладного мистецтва майстрів села, дитячої творчості, класу-музею зарубіжних гостей шко­ли. До 100-річного ювілею письменника-земляка гостинно відкрились двері ще одного класу-музею - музею Миколи Івановича.Марфієвича.

Даний музей висвітлює історію розвитку освіти в Іспасі, починаючи з 1861 року. Учні й гості школи мають чудову можливість ознайомитись з різними періодами шкільного життя, з дальшою долею колишніх випускників і професіями, які вони обрали. Унікальні фотографії минулого, спогади колишніх учнів і вчителів виставлені в цьому музеї. Сьози навертаються на очі колишнім випускникам школи, коли вони зїжджаються на вечори зустрічі й згадують дні проведені ними в їх alma mater. Переглядаючи музейні експ озиції, вони уявно повертаються до свого шкільного безтурботного й веселого  життя.

Детальніше: Музей розвитку освіти


Святе ставлення українців до свого минулого широко відоме у всьому світі. Тисячі туристів приїжджають в Україну щороку Вони за­хоплюються історією України, її культурою , повсякденним життям. З доробком педагогічного колективу школи у справі зміцнення навчально-матері­альної бази та оновлення змісту навчання знайомилися численні за­рубіжні делегації, які побували у школі. А для історії школи ці відвіди­ни назавжди залишаться у фотографіях і відеофільмах. в експонатах в оригінальному музеї зарубіжних гостей школи.

 

Детальніше: Музей зарубіжних гостей

Випадкове зображення:

IMG_0404.JPG

Счетчик посещений

251258
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За попередній місяць
За всі дні
0
141
1266
239254
1538
4665
251258

Ваш IP: 3.95.131.208