Іспаська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Миколи Марфієвича

Get Adobe Flash player

Навчально-виховний процес

Привітання

!!! Вітаємо !!!
З Днем народження
Токар Василину Іллівну

вчителя початкових класів

Картинки по запросу витаемо

 

!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Бойчук Олену Остапівну

вчителя початкових класів

Картинки по запросу витаемо

Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді

"Моя Батьківщина - Україна"

Дослідження р. Черемош в межах села Іспас

Петрюк М.І.   8-А клас    ІІ місце

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЗНАВЦІВ З УКРАЇНОЗНАВСТВА

Іванчук Анна Русланівна

8-Б

ІІІ місце

Луців Г. К.

Кудрик Ілона Ігорівна

9-А

ІІІ місце

Луців Г. К.

Калинчук Христина Орестівна

10

І місце

Луців Г. К.

 

 

 

 

 

Конкурс “Космічні фантазії”

ПІП учня

Клас

Місце

Лучик Назар

8-А

ІІІ

Дарій Павло

10

І

Семенюк Богдан

11

ІІ

 

Конкурс “Новорічна композиція”

ПІП учня

Клас

Місце

Бельмега Тетяна

9-А

ІІ

 

Конкурс “Український сувенір”

ПІП учня

Клас

Місце

Гакман Владислав

6-Б

ІІ

Іванчук Олександр

7-А

І

Продан Максим

7-А

ІІІ

Лучик Василь

8-А

ІІІ

Бельмега Тетяна

9-А

І

Кудрик Ілона

9-А

ІІ

Дойчук Яків

9-Б

ІІІ

 

Районний пісенний фестиваль-конкурс дитячої естрадної пісні ім. Н.Яремчука

ПІП учня

Клас

Місце

Гакман Артур

6-Б

ІІ

Тодеріко Олексій

6-Б

ІІ

Ярема Олександра

6-Б

ІІІ

Мазуряк Катерина

10

ІІІ

 

Районний фестиваль-конкурс “Буковинська зіронька”

ПІП учня

Клас

Місце

Ярема Олександра

6-Б

ІІ

Труфин Людмила

8-А

І

 

ІІ етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім П. Яцика

2017-2018 н.р.

Гешко Олеся- 3-А клас І місце

Вчитель Коваль Світлана Юріївна

Гакман Ірина 3-В клас ІІ місце

 Вчитель Кусяк Галина Георгіївна

Гакман Таміла – 4-А клас ІІ місце

Вчитель Денис Світлана Миколаївна

Влад Ярослав 4-Б клас ІІ місце

Вчитель Лучик Марія Петрівна

Малиш Варвара 5- В клас – ІІІ місце

Вчитель Гавриляк Марія Петрівна

     Нагорняк Анастасія 5-В клас – ІІІ місце

Вчитель Гавриляк Марія Петрівна

Зварич Владислав 6- А клас – ІІІ місце

Вчитель Гладун Параска Іванівна

Малиш Ніколетта 7-Б клас  ІІІ місце

Вчитель Гавриляк Марія Петрівна

Мазуряк Ростислав 7-А клас ІІ місце

Вчитель Дарій Наталія Миколаївна

Труфин  Людмила 8-А клас – І місце

Вчитель Гавриляк Марія Петрівна

Лучик Іванна 8-Б клас  - ІІІ місце

Вчитель Гавриляк Марія Петрівна

Гордейцяк Параска 9-Б клас – ІІІ місце

Вчитель Іванчук Оксана Іванівна

Лучик Яна 9-Б клас ІІІ місце

Вчитель Іванчук Оксана Іванівна

Малиш Ольга 10 клас –ІІІ місце

Вчитель Іванчук Оксана Іванівна

Щербань Ольга  11 клас – ІІІ місце

Вчитель Дарій Наталія Миколаївна

Вітаємо переможців ІІ етапу  міжнародного мовно-літературного конкурсу для студенської і учнівської молоді ім. Тараса Шевченка

2017-2018 н.р.

Малиш Варвара 5- В клас – І місце

Вчитель Гавриляк Марія Петрівна

     Нагорняк Анастасія 5-В клас – ІІ місце

Вчитель Гавриляк Марія Петрівна

Зварич Владислав 6- А клас – ІІІ місце

Вчитель Гладун Параска Іванівна

Труфин  Людмила 8-А клас – І місце

Вчитель Гавриляк Марія Петрівна

Лучик Іванна 8-Б клас  - ІІ місце

Вчитель Гавриляк Марія Петрівна

Малиш Ольга 10 клас –ІІІ місце

Вчитель Іванчук Оксана Іванівна

Щербань Ольга  11 клас – ІІІ місце

 Вчитель Дарій Наталія Миколаївна

ІІІ етапу

Труфин  Людмила 8-А клас – ІІІ місце

Вчитель Гавриляк Марія Петрівна

Конкурси 2016-2017 н.р.

Вітаємо призера

III етапу конкурсу

читців віршів Юрія Федьковича

Голинського Андрія Миколайовича

9-Б клас -  ІІ місце

Вчитель

Іванчук Оксана Іванівна

 

Вітаємо призерку

ІІІ етапу конкурсу

знавців українознавства

Малиш Анну Юріївну

11 клас - ІІІ місце

Вчитель

Луців Галина Кузьмівна

 

Вітаємо призерів  

другого етапу обласного 

поетичного конкурсу «Читаємо вірші Юрія 

Федьковича» 

Голинський Андрій Миколайович   9-Б клас – I місце 

Вчитель Іванчук Оксана Іванівна 

Лучик Дмитро Миколайович  9-Б клас – II місце 

Вчитель Іванчук Оксана Іванівна 

Лучик Іванна Святославівна  7-Б клас – II місце

Вчитель Гавриляк Марія Петрівна 

Малиш Ніколетта Юріївна  6-Б клас – III місце 

Вчитель Гавриляк Марія Петрівна

 

ВІТАЄМО!!!

   Труфин Людмилу Андріївну, ученицю 7-А класу, яка посіла почесне IІI місце у III-ому (обласному) етапі   XVII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та її вчителя Гавриляк Марію Петрівну. Бажаємо творчого натхнення та здійснення мрій!

 

Вітаємо!

Труфин Людмилу Андріївну, ученицю 7-А класу, яка посіла почесне II місце у III-ому (обласному) етапі  VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови імені Т.Г. Шевченка та її вчителя Гавриляк Марію Петрівну. Бажаємо творчого натхнення та здійснення мрій!

 

 
Вітаємо призерів II етапу 
конкурсу з українознавства 

Кудрик Ілону Ігорівну 8-А клас- ІІ місце   

Вчитель Сідлярчук Ліліана Ярославівна  

Малиш Анну Юріївну 11 клас - І місце 

Вчитель Луців Галина Кузьмівна

 

Вітаємо призерів ХVІІ Міжнародного конкурсу 

з української мови 

ім. Петра Яцика: 

Труфин Юлія 3-В клас – ІІ місце - вч. Гакман Олена Остапівна 

Влад Ярослав 3-Б клас – ІІ місце - вч. Лучик Марія Петрівна 

Нагорняк Анастасія 4-В клас – І місце - вч. Мельник Оксана Миколаївна 

Зварич Владислав 5-А клас – ІІІ місце - вч. Гладун Параска Іванівна 

Труфин Людмила 7-А клас – І місце - вч. Гавриляк Марія Петрівна 

Пріц Юлія  8-А клас – ІІ місце - вч. Іванчук Оксана Іванівна 

Малиш Ольга 9-Б клас – ІІІ місце - вч. Іванчук Оксана Іванівна 

 

Вітаємо призерів VІІ Міжнародного

мовно-літературного конкурсу

ім. Т.Г.Шевченка: 

Малиш Ніколетта 6-Б клас – III місце - вч. Гавриляк Марія Петрівна 

Труфин Людмила 7-А клас – I місце - вч. Гавриляк Марія Петрівна

Пріц Юлія 8-А клас – III місце - вч. Іванчук Оксана Іванівна 

Лучик Яна 8-Б клас – III місце - вч. Іванчук Оксана Іванівна 

Малиш Ольга 9-Б клас – III місце  - вч. Іванчук Оксана Іванівна 

Калинчук Христина 11 клас – III місце  - вч. Гавриляк Марія Петрівна

Випадкове зображення:

005555555555555555 5.JPG

Счетчик посещений

204321
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За попередній місяць
За всі дні
1
121
267
194294
1754
2999
204321

Ваш IP: 54.227.21.188