Іспаська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Миколи Марфієвича

Get Adobe Flash player

Навчально-виховний процес

Привітання

І  етап  Всеукраїнського конкурсу– захисту  науково-дослідницьких робіт учнів членів Буковинської Малої академії наук , учнівських товариств та об’єднань.

Педагогіка: І місце -  Гордейцяк   Параска  Петрівна 10 клас,  керівник - Ротар  Алла Михайлівна

Історія:  І місце  -  Іванчук  Анна  Русланівна  9-Б,  керівник -  Малиш Ольга  Володимирівна

Релігієзнавство:  І  місце - Лучик  Іванна  Святославівна  9-Б, керівник Матиміш  Марія  Іванівна

Українознавство: ІІ місце – Татарин  Юліана  Миколаївна  9-А,  керівник  Луців  Галина  Кузьмівна

ІІ - ІІІ етап мовно-літературного конкурсу

ім. Т. Шевченка

Малиш Ольга Миколаївна, 11 клас-ІІ місце

Труфин Юлія Борисівна, 5-В клас-ІІІ місце

Гордійцяк Параска Петрівна, 10 клас-ІІ місце

Труфин Людмила Андріївна, 9-А клас-І місце у ІІ етапі та ІІІ місце у ІІІ етапі 

Раулюк Іванна Дмитрівна, 6-В клас-ІІІ місце 

 

       Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика           (ІІ та ІІІ етап)


Ватрич Ольга Петрівна, 3-Б клас-ІІІ місце

Гакман Таміла Сергіївна, 5-А клас-ІІ місце

Труфин Людмила Андріївна, 9-А клас-ІІІ місце в ІІ етапі і ІІІ місце у ІІІ етапі

Малиш Ольга Миколаївна, 11 клас-ІІмісце

 

Українознавство

Іванчук Анна Русланівна, 9-Б клас-ІІ місце

Гордейцяк Параска Петрівна, 10 клас-І місце

Кобан Ніколіна Володимирівна, 11 клас-І місце

 

Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді

"Моя Батьківщина - Україна"

Дослідження р. Черемош в межах села Іспас

Петрюк М.І.   8-А клас    ІІ місце

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЗНАВЦІВ З УКРАЇНОЗНАВСТВА

Іванчук Анна Русланівна

8-Б

ІІІ місце

Луців Г. К.

Кудрик Ілона Ігорівна

9-А

ІІІ місце

Луців Г. К.

Калинчук Христина Орестівна

10

І місце

Луців Г. К.

 

 

 

 

 

Конкурс “Космічні фантазії”

ПІП учня

Клас

Місце

Лучик Назар

8-А

ІІІ

Дарій Павло

10

І

Семенюк Богдан

11

ІІ

 

Конкурс “Новорічна композиція”

ПІП учня

Клас

Місце

Бельмега Тетяна

9-А

ІІ

 

Конкурс “Український сувенір”

ПІП учня

Клас

Місце

Гакман Владислав

6-Б

ІІ

Іванчук Олександр

7-А

І

Продан Максим

7-А

ІІІ

Лучик Василь

8-А

ІІІ

Бельмега Тетяна

9-А

І

Кудрик Ілона

9-А

ІІ

Дойчук Яків

9-Б

ІІІ

 

Районний пісенний фестиваль-конкурс дитячої естрадної пісні ім. Н.Яремчука

ПІП учня

Клас

Місце

Гакман Артур

6-Б

ІІ

Тодеріко Олексій

6-Б

ІІ

Ярема Олександра

6-Б

ІІІ

Мазуряк Катерина

10

ІІІ

 

Районний фестиваль-конкурс “Буковинська зіронька”

ПІП учня

Клас

Місце

Ярема Олександра

6-Б

ІІ

Труфин Людмила

8-А

І

Випадкове зображення:

wwDSCN0681.JPG

Счетчик посещений

240414
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За попередній місяць
За всі дні
19
110
2525
228044
4690
1421
240414

Ваш IP: 3.227.233.55