Іспаська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Миколи Марфієвича

Get Adobe Flash player

Навчально-виховний процес

Привітання

МЕДАЛІСТИ ШКОЛИ

1954-2017 н.р.

 

 

Рік

№п/п

Прізвище, ім’я  по-батькові

Медаль

2017

1

Григоряк Валентин Іванович

Срібна медаль

2016

1

Шийчук Каріна Миколаївна

Срібна медаль

2014

1

Дубковець Аліна Степанівна

Срібна медаль

2013

7

Фуштей Ліліанна Василівна

Золота медаль

 

 

Кудрик Діана Миколаївна

Золота медаль

 

 

Ковальська Ілона Миколаївна

Золота медаль

 

 

Коваль Наталія Юріївна

Срібна медаль

 

 

Горюк Даніелла Вікторівна

Золота медаль

 

 

Бідолах Іван Миколайович

Срібна медаль

 

 

Беженар Галина Миколаївна

Золота медаль

2012

1

Татарин Анастасія Юріївна

Золота медаль

2011

2

Риндигевич Олег Вікторович

Срібна медаль

 

 

Сідор Олеся Вікторівна

Золота медаль

2009

2

Лучик Юлія Віталіївна

Золота медаль

 

 

Білак Анастасія Віталіївна

Срібна медаль

2008

1

Сідор Людмила Вікторівна

Золота медаль

2007

2

Труфин Оксана Олексіївна

Золота медаль

 

 

Соколович Роман Юрійович

Золота медаль

2006

7

Лучик Наталія Іванівна

Золота медаль

 

 

Бідолах Тетяна Миколаївна

Золота медаль

 

 

Понич Марія Анасіївна

Золота медаль

 

 

Бабій Василина Дмитрівна

Золота медаль

 

 

Скоропляс Ольга Миколаївна

Золота медаль

 

 

Мотрескул Яна Володимирівна

Золота медаль

 

 

Іванчук Олег Васильович

Срібна медаль

2005

5

Кудрик Галина Петрівна

Золота медаль

 

 

Пріц Любов Вікторівна

Срібна медаль

 

 

Труфин Анастасія Олегівна

Срібна медаль

 

 

Іванчук Олег Васильович

Срібна медаль

 

 

Фуштей Роман Васильович

Срібна медаль

2004

1

Ткач Яна Василівна

Золота медаль

2003

1

Кусяк Людмила Григорівна

Золота медаль

2002

8

Федюк Олеся Володимирівна

Срібна медаль

 

 

Долинчук Віктор Васильович

Золота медаль

 

 

Корсун Діана Миколаївна

Золота медаль

 

 

Пельц Дмитро Броніславович

Золота медаль

 

 

Труфин Олеся Танасівна

Золота медаль

 

 

Труфин Ольга Броніславівна

Золота медаль

 

 

Черган Світлана Петрівна

Золота медаль

 

 

Короп Ольга Олександрівна

Срібна медаль

2001

4

Кузь Наталія Василівна

Срібна медаль

 

 

Урсул Ольга Олексіївна

Срібна медаль

 

 

Корсун Мар’ян Миколайович

Золота медаль

2000

6

Фуштей Ігор Миколайович

Срібна медаль

 

 

Лучик Алла Дмитрівна

Золота медаль

 

 

Лучик Іван Петрович

Золота медаль

 

 

Синявський Микола Степанович

Золота медаль

 

 

Загул Одарка Іллівна

Золота медаль

 

 

Барбір Людмила Григорівна

Золота медаль

1999

8

Токар Петро Танасійович

Срібна медаль

 

 

Бердюк Микола Іванович

Срібна медаль

 

 

Шовкун Марія Юріївна

Срібна медаль

 

 

Пердейко Олександр Михайлович

Золота медаль

 

 

Кусяк Світлана Дмитрівна

Золота медаль

 

 

Горюк Павло Томович

Срібна медаль

 

 

Волошинюк Алла Дмитрівна

Срібна медаль

 

 

Бодруг Ольга Миколаївна

Срібна медаль

1998

5

Лучик Олена Дмитрівна

Золота медаль

 

 

Гурдіш Галина Василівна

Золота медаль

 

 

Щербань Людмила Миколаївна

Золота медаль

 

 

Смадич Роман Миколайович

Золота медаль

 

 

Ватрич Людмила Танасівна

Золота медаль

1997

3

Мазуряк Роман Борисович

Золота медаль

 

 

Мазуряк Ліліана Тарасівна

Золота медаль

 

 

Дарій Михайло Іванович

Золота медаль

1994

2

Гакман Сергій Петрович

Золота медаль

 

 

Корсун Аліна Миколаївна

Золота медаль

1993

3

Гакман Наталя Петрівна

Золота медаль

 

 

Гакман Віталій Георгійович

Золота медаль

 

 

Ткач Оксана Іванівна

Золота медаль

1992

5

Гакман Віталій Дмитрович

Срібна медаль

 

 

Білак Микола Петрович

Золота медаль

 

 

Труфин Валентина Юріївна

Золота медаль

 

 

Мазуряк Олександр Тарасович

Золота медаль

 

 

Гакман Оксана Іванівна

Срібна медаль

1991

4

Шлежтюк Марина Онуфріївна

Срібна медаль

 

 

Іванюк Світлана Юріївна

Срібна медаль

 

 

Корсун Віталій Миколайович

Золота медаль

 

 

Федюк Віталій Ілліч

Срібна медаль

1990

3

Труфен Віктор Юрійович

Срібна медаль

 

 

Денис Юрій Георгійович

Срібна медаль

 

 

Бідена Тетяна Василівна

Срібна медаль

1989

4

Гакман Галина Георгіївна

Срібна медаль

 

 

Білак Юрій Петрович

Золота медаль

 

 

Сандуляк Руслан Миколайович

Срібна медаль

 

 

Нагірняк Ігор Танасійович

Срібна медаль

1988

2

Курка Галина Ярославівна

Срібна медаль

 

 

Павловська Наталія Петрівна

Срібна медаль

1986

2

Дарій Наталія Миколаївна

Срібна медаль

 

 

Рудик Галина Петрівна

Срібна медаль

1968

1

Горюк Людмила Олексіївна

Срібна медаль

1966

2

Штеф’юк Параска Олексіївна

Срібна медаль

 

 

Качковський Олексій Дмитрович

Срібна медаль

1965

1

Дончак Володимир Андрійович

Срібна медаль

1960

1

Ватрич Ангеліна Петрівна

Золота медаль

1955

1

Бовкун Петро Климович

Срібна медаль

1954

1

Бовкун Борис Климович

Золота медаль

 

 

 

 

 

 

Випадкове зображення:

DSCN9271.JPG

Счетчик посещений

204068
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За попередній місяць
За всі дні
14
67
698
193743
1501
2999
204068

Ваш IP: 54.92.193.89