Іспаська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Миколи Марфієвича

Get Adobe Flash player

Навчально-виховний процес

Привітання

!!! Вітаємо !!!
З Днем народження 
Ткачук Наталію Петрівну
вчителя фізичного виховання

Картинки по запросу витаемо

 

Результати ІІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади 

з географії - ІІІ місце

Лучик Яна Юріївна  - 10 клас

Вчитель  Голинська Наталія Григорівна

Українська мова і література (ІІ та ІІІ етап)

Труфин Людмила Андріївна, 9-А клас-І місце в ІІ етапі, ІІІ місце у ІІІ етапі

Лучик Яна Юріївна, 10 клас-ІІ місце

Мадиш Ольга Миколаївна, 11 клас-І місце у І етапі, ІІІ місце у ІІІ етапі

 

Правознавство

Нагірняк Аліна Ярославівна, 9-Б клас-ІІІ місце

Англійської

Мазуряк Ростислав Романович, 8-А клас-ІІ місце

Труфин Людмила Андріївна, 9-А клас-ІІ місце  з

Лучик Яна Юріївна, 10 клас-І місце

Калинюк Христина 10 клас-ІІ місце

Математика

Мазуряк Ростислав Романович, 8-А клас-ІІ І місце

   Хімія

Черкун Руслана Констянтинівна, 7-Б клас-ІІ місце

Мазуряк Ростислав Романович, 8-А клас-І місце

Лучик Іванна Святославівна, 9-Б клас-І місце

Якимюк Вікторія Миколаївна, 9-А клас-ІІІ місце

Астрономія

Гордійцяк Параска Петрівна, 10 клас-І місце

Кобан Ніколіна Володимирівна, 11 клас-ІІІ місце

Географія

Лучик Іван Миколайович, 8-Б клас-І місце

Малиш Ольга Миколаївна, 11 клас-І місце

Труфин Людмила Андріївна, 9-А клас-ІІІ місце

Лучик Яна Юріївна, 10 клас-І місце в ІІ етапі, ІІІ місце у ІІІ етапі

Біологія

Досієвич Ульяна Василівна, 8-В клас-ІІІ місце

Лучик Іванна Святославівна, 9-Б клас-ІІ місце

Лучик Яна Юріївна, 10 клас-І місце

 

Трудове навчання:

(дівчата)

Войтун Анна Іванівна, 10 клас-І місце

Татарин Юліана Миколаївна, 9-А клас-ІІІ місце

Мазуряк Катерина Михайлівна, 11 клас-ІІ місце

(хлопці)

Продан Максим Євгенович, 8-А клас-ІІІ місце

Порчук Іван Русланович,10 клас-ІІІ місце

Лучик Василь Володимирович, 9-А-І місце в ІІ етапі, ІІІ місце у ІІІ етапі

Дарій Павло Павлович, 11 клас-ІІ місце

Фізика

 Кобан Ніколіна Володимирівна, 11 клас-ІІ місце

Яким'юк Вікторія Миколаївна, 9-А клас-І місце

Мазуряк Ростислав Романович, 8-А клас-І місце в ІІ етапі, ІІІ місце у ІІІ етапі

Зарубіжна література

Лучик Іванна Святославівна,9-Б клас-І місце

 

Історія

Лучик Іванна Святославівна, 9-Б клас-ІІІ місце

 

 

 

Результати ІІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади 

з української мови та літератури

Малиш Ольга Миколаївна - 10 клас

Вчитель  Іванчук Оксана Іванівна

Випадкове зображення:

yzyz11110 2.JPG

Счетчик посещений

218114
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За попередній місяць
За всі дні
153
383
536
207742
3857
2910
218114

Ваш IP: 54.87.18.165