Іспаська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Миколи Марфієвича

Get Adobe Flash player

Навчально-виховний процес

Привітання

!!! Вітаємо !!!
З Днем народження
Токар Василину Іллівну

вчителя початкових класів

Картинки по запросу витаемо

 

!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Бойчук Олену Остапівну

вчителя початкових класів

Картинки по запросу витаемо

   Хімія

Черкун Руслана Констянтинівна, 7-Б клас-ІІ місце

Мазуряк Ростислав Романович, 8-А клас-І місце

Лучик Іванна Святославівна, 9-Б клас-І місце

Якимюк Вікторія Миколаївна, 9-А клас-ІІІ місце

Астрономія

Гордійцяк Параска Петрівна, 10 клас-І місце

Кобан Ніколіна Володимирівна, 11 клас-ІІІ місце

ІКТ

Дарій Павло Павлович, 11 клас-ІІІ місце

Мазуряк Ростислав Романович, 8-А клас-ІІІ місце

Географія

Лучик Іван Миколайович, 8-Б клас-І місце

Малиш Ольга Миколаївна, 11 клас-І місце

Труфин Людмила Андріївна, 9-А клас-ІІІ місце

Лучик Яна Юріївна, 10 клас-І місце

Біологія

Досієвич Ульяна Василівна, 8-В клас-ІІІ місце

Лучик Іванна Святославівна, 9-Б клас-ІІ місце

Лучик Яна Юріївна, 10 клас-І місце

Мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка

Малиш Ольга Миколаївна, 11 клас-ІІ місце

Труфин Юлія Борисівна, 5-В клас-ІІІ місце

Гордійцяк Параска Петрівна, 10 клас-ІІ місце

Труфин Людмила Андріївна, 9-А клас-І місце

Раулюк Іванна Дмитрівна, 6-В клас-ІІІ місце 

 

 

Результати ІІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади 

з української мови та літератури

Малиш Ольга Миколаївна - 10 клас

Вчитель  Іванчук Оксана Іванівна

Результати ІІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Бельмега Тетяна 9-А клас ІІІ місце

 Вчитель Бельмега Маряна Георгіївна

Результати II етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін 2017-2018 н.р. :

Українська мова:

Малиш Ніколетта – 7-Б клас ІІІ місце

Вчитель Гавриляк Марія Петрівна

Лучик Іванна 8-Б ІІІ місце

Вчитель Гавриляк Марія Петрівна

Труфин Людмила 8-А клас – I місце

Вчитель Гавриляк Марія Петрівна

Лучик Яна 9-Б клас – IІ місце

Вчитель Іванчук Оксана Іванівна

Малиш Ольга 10 клас – І місце

Вчитель Іванчук Оксана Іванівна

Математика:

Черкун Руслана 6-Б клас – ІІ місце

Вчитель Гакман Віталій Дмитрович

Біологія

Лучик Яна 9-Б клас – IІ місце

Вчитель Малиш Олена Сергіївна

Малиш Ольга 10 клас – ІІІ місце

 Вчитель Малиш Олена Сергіївна

ІКТ

Якимюк Вікторія 8-А клас – ІІ місце

Вчитель Ткачук Надія Констянтинівна

Астрономія

Лучик Анастасія 11 клас – І місце

Вчитель Скоропляс Микола Григорович

Географія

Лучик Яна 9-Б клас – І місце

 Вчитель Голинська Наталія Григорівна

Екологія

Калинчук Христина 10 клас – І місце

 Вчитель Кушнірюк Галина Георгіївна

Фізика

Мазуряк Ростислав 7-А клас – ІІ місце

Вчитель Скоропляс Микола Григорович

Якимюк Вікторія 8-А клас – ІІІ місце

Вчитель Гакман Віталій Дмитрович

Коваль Валентина 9-Б клас –ІІ місце

Вчитель Гакман Віталій Дмитрович

Лучик Анастасія 11 клас – ІІ місце

Вчитель Скоропляс Микола Григорович

Історія

Труфин Людмила 8-А клас – ІI місце

Вчитель Малиш Ольга Володимирівна

Лучик Яна 9-Б клас – І місце

 

 Вчитель Загул Сергій Дмитрович

Хімія

Мазуряк Ростислав 7-А клас – ІІІ місце

 Вчитель Петрюк Галина Василівна

Якимюк Вікторія 8-А клас – ІІІ місце

Вчитель Петрюк Галина Василівна

Коваль Валентина 9-Б клас –ІІІ місце

Вчитель Петрюк Галина Василівна

Трудове навчання

Лучик Назарій  8-А клас – ІІI місце

Вчитель Бельмега Анатолій Михайлович

Бельмега Тетяна 9-А клас І місце

 Вчитель Бельмега Маряна Георгіївна

Кудрик Ілона 9-А клас ІІІ місце

 Вчитель Бельмега Мар’яна Георгіївна

Дойчук Яків 9-Б клас ІІ місце

Вчитель Бельмега Анатолій Михайлович

Грицюк Андрій 10 клас –І місце

Вчитель Бельмега Анатолій Михайлович

Семенюк Богдан 10 клас – ІІ місце

Вчитель Бельмега Анатолій Михайлович

Кордяк Надія 10 клас – ІІ місце

Вчитель Бельмега Мар’яна Георгіївна

Англійська мова

Гакман Віталіна 8-А клас ІІІ місце

                   Вчитель Фуштей Людмила Михайлівна

Труфин Людмила 8-А клас – ІІI місце

Вчитель Фуштей Людмила Михайлівна

Лучик Яна 9-Б клас – IІ місце

Вчитель Фуштей Людмила Михайлівна

 

 

Таблиця результатів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2016/2017 н.р

№ з/п

Предмет

Прізвище, ім’я, по-батькові учня

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по-батькові вчителя

1.

Українська мова

Труфин Людмила Андріївна

7

ІІ місце

28,5 балів

Гавриляк Марія Петрівна

   

Лучик Яна Юріївна

8

ІІ місце

28 балів

Іванчук Оксана Іванівна

   

Малиш Ольга Миколаївна

9

ІІ місце

26 балів

Іванчук Оксана Іванівна

   

Щербань Ольга Анатоліївна

10

ІІ місце

31 бал

Дарій Наталя Миколаївна

   

Козлан Олексій Олексійович

11

ІІ місце

31,5 бали

Гавриляк Марія Петрівна

2.

Математика

МалишНіколеттаЮріївна

6

ІІ місце

9 балів

Лучик ЛюбовВасилівна

   

ЯкимюкВікторіяМиколаївна

7

ІІІ місце

12 балів

Гакман Віталій Дмитрович

   

Лучик Яна Юріївна

8

ІІІ місце

12 балів

Лучик ЛюбовВасилівна

3.

Англійська мова

Лучик Яна Юріївна

7

І місце

76 балів

Фуштей Людмила Михайлівна

   

Малиш Ольга Миколаївна

9

ІІІ місце

42 балів

Франко Валентина Володимирівна

   

Козлан Олексій Олексійович

11

ІІ місце

66 балів

Фуштей Людмила Михайлівна

4.

Інформаційні технології

Бельмега Тетяна Анатоліївна

8

ІІІ місце

33 бали

Демчук Ангеліна Василівна

   

Ватрич Віктор Вікторович

11

ІІІ місце

41 бал

Демчук Ангеліна Василівна

5.

Астрономія

Лучик Анастасія Степанівна

10

ІІ місце

30 балів

Скоропляс Микола Григорович

   

Григоряк Валентин Іванович

11

ІІ місце

32 бали

Скоропляс Микола Григорович

6.

Біологія

Калинчук Христина Анатоліївна

11

ІІ місце

28,5 балів

Малиш Олена Сергіївна

 

7.

Географія

Лучик Яна Юріївна

8

І місце

42 бали

Голинська Наталія Григоріївна

   

Малиш Ольга Миколаївна

9

ІІІ місце

25 балів

Кушнірюк Галина Георгіївна

   

Григоряк Валентин Іванович

11

ІІІ місце

28 балів

Голинська Наталія Григоріївна

8.

Екологія

Козлан Олексій Олексійович

11

І місце

104 бали

Кушнірюк Галина Георгіївна

9.

Історія

Лучик Яна Юріївна

8

ІІ місце

41 бал

Загул Сергій Дмитрович

   

Лучик Анастасія Степанівна

10

ІІІ місце

30 балів

Малиш Ольга Володимирівна

10.

Зарубіжна література

Пріц Юлія Олександрівна

8

ІІІ місце

40 балів

Луців Галина Кузьмівна

   

Малиш Ольга Миколаївна

9

ІІІ місце

33,5 балів

Соколович Параска Іванівна

   

Щербань Ольга Анатоліївна

10

ІІІ місце

42 бали

Луців Галина Кузьмівна

   

Калинчук Христина Анатоліївна

11

І місце

48 балів

Соколович Параска Іванівна

11.

Фізика

Токар Олександр Володимирович

7

І місце

28 балів

Гакман Віталій Дмитрович

   

Коваль Валентина Вікторівна

8

ІІ місце

22 бали

Гакман Віталій Дмитрович

   

Голинський Андрій Миколайович

9

ІІ місце

23 бали

Скоропляс Микола Григорович

   

Лучик Анастасія Степанівна

10

ІІ місце

Скоропляс Микола Григорович

   

Григоряк Валентин Іванович

11

І місце

32 бали

Скоропляс Микола Григорович

 


 

 

Випадкове зображення:

DSCN1432.JPG

Счетчик посещений

204321
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За попередній місяць
За всі дні
1
121
267
194294
1754
2999
204321

Ваш IP: 54.227.21.188