Іспаський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. М. Марфієвича

!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Малиш Валентину Танасіївну

секретаря-діловода

ШАНОВНІ

працівники школи, батьки!

ДОРОГІ ДІТИ!

Традиційно наприкінці грудня ми усі прикрашаємо оселі й вулиці до свят, а наші серця сповнюються очікуванням дива, казкових перетворень та змін на краще.                    Новорічні свята завжди дарують нам радість і любов та вселяють у серця надію, особливо у непрості часи боротьби і викликів які приніс нам 2020 рік.
       Щиро вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим.
      Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, любові та благополуччя, а ще – радісних зустрічей із друзями і близькими, теплих обіймів та живого спілкування!
Зичу, щоб рік прийдешній подарував нові перемоги та успіхи, здійснив найкращі побажання, наповнив ваші оселі добробутом, затишком та  родинним теплом.
    Нехай разом зі старим роком підуть у минуле всі негаразди та печалі, а Різдвяна зоря наповнить ваше життя радістю та світлом.
     Нехай прийдешні зимові свята будуть затишними, дарують нам усім наповнення, очищення і добробут. Нехай поряд будуть люди, з якими добре. Нехай радують найрідніші та все довкола складається якнайкраще.
   А 2021 рік нехай для кожної людини (і за шкільною партою, і за учительським столом, і в кожному домі) буде кращим у всіх сферах життя!

З повагою до Вас               Віталій ГАКМАН

Навчаємось граючись!

Математика - це не лише складні обчислення і задачі, це також захоплюючі змагання та ігри. Це довели учні 5-Б класу разом зі своєю вчителькою математики Заводею Аліною Валеріївною у змаганні "Математичний експрес".

Турнір з футболу

19.12.2020р. на стадіоні с. Іспас відбулась друга частина

районного турніру присвяченого дню Св. Миколая з футболу серед юнаків 2010 - 2011 р.н. (нагадаємо, минулої суботи змагалися футболісти 2007 - 2008 р.н., перемогли вижничани - вихованці тренера - викладача ДЮСШ Калинчука Євгена). Вижницьку ДЮСШ представляли команди тренерів - викладачів Калинчука Євгена (вижницька філія) та Курилюка Юрія (іспаська філія). У напруженій боротьбі в цій віковій категорії чемпіонство виборола команда тренера - викладача Вижницької ДЮСШ Юрія Курилюка (учні Іспаського ЗЗСО). Велика подяка батькам за підтримку юних ЧЕМПІОНІВ! Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ та призерів, бажаємо великих досягнень в житті та спорті!

Методоб'єднання вчителів початкових класів

17 грудня у нашом закладі відбулося методоб'єднання вчителів початкових класів. Марія Петрівна Лучик з учнями 3-го класу продемонстрували захист проекту "Хліб - наше багатство". Кожна з груп дослідників поділилася результатами своїх досліджень у театралізованій формі.

Антоніна Валентинівна Гакман провела захоплююче ранкове коло для педагогів та створила святковий новорічний настрій.

Василина Іллівна Токар провела майстер-клас "Чарівне мереживо витинанки", де кожен вчитель зміг власноруч виготовити новорічний шедевр.

Шановні педагоги, батьки та учні!

Сьогодні ми святкуємо День Святого Миколая Чудотворця!

Це світле і радісне свято. Воно приходить в наші домівки, як добра зимова казка, та дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє в наші душі почуття надії та любові, надихає на добрі справи та милосердя до інших.

З особливим нетерпінням чекають на це свято діти, які найбільше потребують турботи та любові. Надто це стосується тих маленьких громадян, які позбавлені батьківського піклування, чи потрапили у біду. Тому обов’язок кожного дорослого – не залишити цих малюків без своєї уваги, зігріти їхні серця любов’ю і турботою.

Святий Миколай-Чудотворець належить до найвизначніших святих християнської церкви, якого люблять і шанують на Заході та Сході. Він приносить радість та веселощі для кожного і тому ми з нетерпінням очікуємо на нього.

Прийміть мої найщиріші привітання з Днем Святого Миколая! Хай він принесе кожному той подарунок, на який він найбільше очікує. Хай збудуться ваші найзаповітніші мрії та побажання, хай мир, любов, достаток та щастя супроводжують кожного з нас.

З найкращими побажаннями, керівник закладу                       Віталій ГАКМАН

z222 5.JPG