Іспаський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. М. Марфієвича

!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Бельмегу Анатолія Михайловича

вчителя трудового навчання

Всесвітній день здоров'я

З 1950 року Всесвітні дні здоров’я відзначаються щороку 7 квітня, і щоразу вони присвячені певним темам. Кожна тема відображає пріоритетну царину діяльності, що є актуальною для ВООЗ на даний момент.

Учні Іспаського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. М. Марфієвича також підтримали Всесвітній день здоров'я та своїм прикладом показали, як правильно вести здоровий спосіб життя. Адже здоровим бути модно!

Методичні перлини

Педагогічна майстерність вчителя не має меж. Сучасний педагог – це наставник, тренер, ментор, модератор тощо. Такі імена вчителя звучали на підсумковому засіданні шкільної атестаційної комісії Іспаського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Миколи Марфієвича.

Ось уже 10 років поспіль це засідання проходить у цікавій, неординарній, сучасній формі – у форматі тренінгу, який проводить заступник директора з навчально-виховної роботи Щербань Анна Василівна. Цього року Анна Василівна зібрала напрацювання і створила методичний посібник для педагогів із розробками тренінгів, оскільки атестується сама.

Цьогоріч атестацію проходять 12 педагогів закладу. З них 6 – на присвоєння педагогічного звання «вчитель-методист». Це не просто вчителі з багаторічним досвідом, це – новатори, які щодня впроваджують освітні реформи, мотивують та надихають, люблять свою професію та своїх учнів.

Це Світлана Миколаївна Денис, яка першою серед педагогів Вижницького району пройшла сертифікацію вчителів початкових класів, а зараз є експертом з сертифікації. Світлана Миколаївна працює за програмою «Інтелект України» та веде курси для вчителів за цією програмою.

Це Анатолій Михайлович Бельмега, який цього року є переможцем обласного етапу конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року-2021». Творчий, креативний вчитель трудового навчання, якого прагнуть наслідувати учні.

Це Михайло Миколайович Мазуряк – талановитий музикант, вихованці якого є неодноразовими переможцями районних та обласних пісенних конкурсів.

Це Марія Петрівна Лучик – вчителька початкових класів, у минулому заступник директора. Педагогиня, яка по-материнськи любить кожну дитину.

Це мудрі заступники директора: Анна Василівна Щербань та Параска Іванівна Соколович, які вміло організовують навчальну та виховну роботу закладу, при цьому дбають про духовне та фізичне здоров’я молодого покоління.

Не менше зусиль та педагогічної майстерності для формування гідного громадянина нашої держави докладають Василина Іллівна Токар, Наталія Петрівна Ткачук, Галина Кузьмівна Луців, Олеся Дмитрівна Мачек, Галина Іллівна Фуштей, Світлана Василівна Ковалик, які також атестуються цього року.

Учасникам тренінгу «Методичні перлини» було запропоновано ряд вправ, які вони виконували в групах. Кожна команда висвітлювала певні компетентності молодого та досвідченого педагога, презентувала передовий педагогічний досвід. Таке творче спілкування зараз просто необхідне педагогам, адже окрім обміну думками, вчителі поділилися позитивними емоціями, нестандартними поглядами на сучасні проблеми освіти. А головне, зробили висновки, що жодні передові технології та інновації не можуть замінити живого спілкування між учителем та учнем. Головне в професії учителя – позитивне емоційне налаштування та любов до своєї справи.

Психологічний тренінг

Карантин вніс свої корективи і в план методоб‘єднань працівників психологічної служби закладів освіти Вижницької ОТГ.Тому чергове засідання було проведене практичним психологом Іспаського ЗЗСО I-lll ст Гуриною Г.П у форматі онлайн. Учасники активно виконували різні вправи,знайомилися з різними формами та методами психологічної роботи.

Відзначення 207-ї річниці з дня народження Т. Г. Шевченка

Кажуть, на кожного поета свій час. Це не про Шевченка. Він поза часом. Кожен його рядок, кожен його вірш – як про сьогодні, як про нас. Читання поезій Тараса Григоровича Шевченка.

В День жіночого свята бажаємо прекрасній половині людства нести в світ любов, красу і гармонію. Посміхайтеся і розквітайте цієї весни! Приємного перегляду!

zzzzzzzzzz2222 5.JPG

Ваш IP: 3.234.221.67