!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Гакмана Сергія Петровича

вчителя фізичної культури

Вибори голови учнівської ради школи на

2020-2021 н.р.

8 жовтня  в нашій школі проводилися вибори голови учнівської ради школи. Учнівське самоврядування – це спосіб та принципи організації учнівського колективу, що забезпечує комплекний підхід до виховання учнів шляхом їх залучення до систематичної участі у навчально-виховному процесі. Шляхом таємного голосування за найбільшою кількістю балів перемогу здобула учениця 9-Б класу Ярема Олександра, яка зуміла допомогти всім присутнім зробити правильний вибір.

Головною метою учнівське самоврядування є:

· захист прав та інтересів учнів;

· інтеграція зусиль для добрих і корисних справ;

· розробка та втілення проектів, спрямованих на поліпшення навчально-виховного процесу в школі.

Дорогі колеги!

Як директор школи хочу привітати наших чудових педагогів з професійним святом, з Днем Вчителя. По собі знаю, що Вчитель - професія не з легких і тут потрібен талант, щоб виховати гідних людей, які в майбутньому послужать на благо всієї країни. Бажаю Вам терпіння, сили і добра, адже благородні всі Ваші старання! Здоров'я міцного бажаю і нервів міцних, що в нашій роботі дуже важливий фактор. Бажаю щасливого життя і процвітання, успіхів у роботі, любові, справедливості і витримки. Нехай у вашому домі буде все на відмінно!

З повагою директор школи  В.Д.Гакман

Дорогі учні, шановні батьки та педагоги!