!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Ковалик Світлану Василівну

педагога-організатора

!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Загула Сергія Дмитровича

вчителя Історії

Шановні дітки!

Чернівецький обласний центр

туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді запрошує до навчання у туристсько-краєзнавчих гуртках на базі Іспаської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Марфієвича

Комунальний заклад «Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»    засновано 5 лютого 1948 року.
За роки існування назва закладу  неодноразово змінювалась. Центр розпочав діяти як дитяча екскурсійна туристична станція (1948), станція юних туристів (1978), Центр дитячо-юнацького туризму та екскурсій (1991), Обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (1996).
            Чернівецький центр туризму є загальнодоступним навчально-виховним закладом, що виконує державні завдання щодо виховання учнівської та студентської молоді області  засобами туризму, спорту та краєзнавства. Це потужний осередок виховної роботи  з туристсько - краєзнавчого напряму  позашкільної освіти. Під час навчання  у гуртках  формується  інтелектуальна,  спортивна  та патріотична еліта  Чернівецької області. У Центрі діє  31 гурток,  у  яких   займається  близько  700  вихованців.
Впродовж років центр реалізовує та впроваджує пріоритетні напрями  позашкільного виховання, зокрема національно-патріотичного, науково-дослідницького, пошукового.       Організовує навчальну роботу серед учнівської молоді з географічного, історичного,  літературного  краєзнавства.
       Саме туризм та краєзнавство дають виняткову можливість на власні очі побачити красу рідної землі, познайомитись з історією, культурою традиціями свого народу, загартуватись як фізично, так  і морально. Досвід, набутий під час подорожей, експедицій, походів є безцінним для виховання любові до України, її природи, історії, формування екологічної культури.
Організовує та  проводить краєзнавчі  квести, зльоти, вікторини, олімпіади.
Ознайомитись з історичним минулим Буковинського краю вам допоможуть оглядові  екскурсії по Чернівцях та області, ступеневі та категорійні  походи й подорожі рідним краєм.
Для дитини кожна подорож – це своєрідне відкриття, це можливість зрозуміти, що стоїть за звичним словом «Батьківщина». Допомогти  дитині зробити такі відкриття завжди радий Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Запрошуємо всіх охочих приєднатися до кола наших друзів: за детальною інформацією звертайся до керівника гуртків саме у твоїй гімназії:
  • «Юні туристи-краєзнавці»
  • «Пішохідний туризм» - керівник Дячук С.І.
  або ж шукай необхідне на сайті: http://traveller.at.ua/ Приєднуйся, з нами завжди весело, цікаво та пізнавально! Нові друзі та пригоди чекають на тебе!

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

ДО  ВІДОМА БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

У четвер, 18 червня, о 10.00 в актовій залі нашої школи відбудуться батьківські збори.

Увага карантин!!!

В зв'язку з станом епідемічної ситуації на території                    Чернівецької області, спричиненої коронавірусом                              2019-nCoV, освітній процес призупинено                                               з  06.03. по 03.04. 2020 року.

Оголошення!

У середу 26 лютого о 14.30

в актовій залі нашої школи відбудуться загальношкільні батьківські збори.

Явка всіх обов'язкова!

Ваш IP: 3.210.201.170