Іспаський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. М. Марфієвича

!!!Вітаємо з Днем народження!!!
Бельмегу Анатолія Михайловича

вчителя трудового навчання

З огляду на пандемію коронавірусу та численні звернення освітян, батьків і дітей Міністерство освіти і науки України прийнято рішення щодо звільнення від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти.

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Прийом документів до 1-го класу на 2021-2022 навчальний

рік буде проводитися  з  22 березня  2021 року.

Документи подаються особисто одним із батьків дитини або особою, що їх замінює, особисто директору школи.

Перелік документів :

1. Свідоцтво про народження( оригінал для затвердження копії).

2. Копія свідоцтва про народження.

3. Заява

4. Медичні довідки: (форма – 086 (медичний огляд дитини до 01.09.21 року), форма – 063 (щеплення – копія)

5. Файл А – 4 (для зберігання документів)

З повагою  адміністрація Іспаського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Миколи Марфієвича

Дорогі випускники ювілейних

1956, 1961, 1966, 1971, 1976, 1981, 1986, 1991, 1996, 2001,2006, 2011, 2016 років!

Іспаський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Миколи Марфієвича щороку в першу суботу лютого радо зустрічає своїх випускників. Та  цього року всесвітня пандемія внесла свої корективи, тому наша зустріч відбудеться онлайн.

Приємного перегляду!

Вас навіки школа поєднала,

Юність в вас була на всіх одна.

І любов, мов квіти, засівала

В ваші душі сонячна весна.

Тож вам літ, здоров’я і любові

Ми бажаємо, щоб ще не раз

Ви зібрались в нашій рідній школі

Пригадати зоряний ваш час!

З повагою директор                                              Гакман В. Д.

Шановні дітки!

Чернівецький обласний центр

туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді запрошує до навчання у туристсько-краєзнавчих гуртках на базі Іспаської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Марфієвича

Комунальний заклад «Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»    засновано 5 лютого 1948 року.
За роки існування назва закладу  неодноразово змінювалась. Центр розпочав діяти як дитяча екскурсійна туристична станція (1948), станція юних туристів (1978), Центр дитячо-юнацького туризму та екскурсій (1991), Обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (1996).
            Чернівецький центр туризму є загальнодоступним навчально-виховним закладом, що виконує державні завдання щодо виховання учнівської та студентської молоді області  засобами туризму, спорту та краєзнавства. Це потужний осередок виховної роботи  з туристсько - краєзнавчого напряму  позашкільної освіти. Під час навчання  у гуртках  формується  інтелектуальна,  спортивна  та патріотична еліта  Чернівецької області. У Центрі діє  31 гурток,  у  яких   займається  близько  700  вихованців.
Впродовж років центр реалізовує та впроваджує пріоритетні напрями  позашкільного виховання, зокрема національно-патріотичного, науково-дослідницького, пошукового.       Організовує навчальну роботу серед учнівської молоді з географічного, історичного,  літературного  краєзнавства.
       Саме туризм та краєзнавство дають виняткову можливість на власні очі побачити красу рідної землі, познайомитись з історією, культурою традиціями свого народу, загартуватись як фізично, так  і морально. Досвід, набутий під час подорожей, експедицій, походів є безцінним для виховання любові до України, її природи, історії, формування екологічної культури.
Організовує та  проводить краєзнавчі  квести, зльоти, вікторини, олімпіади.
Ознайомитись з історичним минулим Буковинського краю вам допоможуть оглядові  екскурсії по Чернівцях та області, ступеневі та категорійні  походи й подорожі рідним краєм.
Для дитини кожна подорож – це своєрідне відкриття, це можливість зрозуміти, що стоїть за звичним словом «Батьківщина». Допомогти  дитині зробити такі відкриття завжди радий Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Запрошуємо всіх охочих приєднатися до кола наших друзів: за детальною інформацією звертайся до керівника гуртків саме у твоїй гімназії:
  • «Юні туристи-краєзнавці»
  • «Пішохідний туризм» - керівник Дячук С.І.
  або ж шукай необхідне на сайті: http://traveller.at.ua/ Приєднуйся, з нами завжди весело, цікаво та пізнавально! Нові друзі та пригоди чекають на тебе!

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

ДО  ВІДОМА БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

У четвер, 18 червня, о 10.00 в актовій залі нашої школи відбудуться батьківські збори.

zxzxzxzxzx12121212 2.JPG

Ваш IP: 3.234.221.67